Dylan Mulvaney ujawnia szalone rezultaty operacji twarzy!

Kiedy Dylan Mulvaney miała zaledwie 4 lata, w głębi duszy wiedziała, że jest dziewczynką. Teraz, w wieku 27 lat, zrobiła duży krok w kierunku dostosowania swojego wyglądu zewnętrznego do swojej prawdziwej tożsamości, przechodząc operację feminizacji twarzy. Dylan stała się inspiracją dla wielu osób w Internecie, gromadząc ponad 10 milionów obserwujących.

Zaledwie 5 dni po założeniu TikToka liczba obserwujących Mulvaney gwałtownie wzrosła do miliona.

Dylan Mulvaney, aktorka, komik i obrończyni praw osób transpłciowych, w 2020 roku stanęła przed trudnym okresem, kiedy straciła pracę i nie mogła realizować swojej pasji. Czując się niepewnie, zwróciła się do TikToka, początkowo uważając go za platformę głównie dla młodych ludzi.

Znalazła jednak pocieszenie i siłę, dzieląc się swoją podróżą jako kobiety transpłciowej w popularnej serii zatytułowanej „Day X of Being a Girl”. Każdego dnia odważnie przemawiała do swoich odbiorców, oferując wgląd w proces swojej przemiany i nawiązując kontakt z innymi osobami przechodzącymi przez podobne doświadczenia.

Nie miała pojęcia, jaki wpływ będzie to miało na jej życie.

Chociaż w Internecie mnóstwo osób transpłciowych dzieli się swoimi historiami dotyczącymi zmian, Mulvaney zauważyła lukę: bardzo niewiele osób dokumentowało swoją podróż od samego początku. Postanowiła więc wypełnić tę pustkę, tworząc filmy, początkowo przeznaczone dla swojego najbliższego otoczenia.

Jej treści szybko przekształciły się w mieszankę samouczków i spostrzeżeń zza kulis, oferując cenne informacje obecnym i przyszłym osobom transpłciowym poszukującym odpowiedzi. Mimo że jest skierowana do społeczności LGBTQAI+, jej treści trafiają także do szerszej publiczności.

Mulvaney uważa za niezwykle satysfakcjonujące obserwowanie, jak inni czują się zachęceni do uchwycenia swojego prawdziwego „ja” i otrzymuje niezliczonych wiadomości pełnych nadziei, akceptacji i zachęty. Wylew miłości, jaki otrzymuje, napędza jej pasję i entuzjazm. Jej bezpośrednie, indywidualne podejście do kamery, w połączeniu z autentycznym opowiadaniem o swoim codziennym życiu, natychmiast łączy ją z widzami, tworząc silną więź.

Dylan przeszła operację feminizacji twarzy.

Chirurgia feminizacji twarzy obejmuje szereg procedur medycznych mających na celu zmianę rysów twarzy, aby wyglądały bardziej kobieco. Może to obejmować korekty, takie jak zmniejszenie rozmiaru czoła, uwydatnienie ust i policzków oraz zmiana kształtu nosa, brody i szczęki. Kobiety transpłciowe często decydują się na takie operacje, aby dopasować swój wygląd fizyczny do tożsamości płciowej.

Po krótkiej przerwie od mediów społecznościowych Mulvaney powróciła w niezwykły sposób, prezentując swoją przemianę podczas gali rozdania nagród Grammy w 2023 roku. Efekt operacji był imponujący, co widać na zdjęciach.

Mulvaney uważa się za bardzo szczęśliwą, że przeszła zabieg i pragnie podkreślić, że nie jest to typowa operacja dla wszystkich, stwierdzając: „Gdybym nie była osobą trans, nie byłyby to zmiany, których szukałam, ale z powodu mojej dysforii płciowej poczułam, że tego potrzebuję. Chcę, żebyśmy wszyscy zaczęli postrzegać FFS jako tak samo ważne, jak inna opieka zdrowotna potwierdzająca płeć”.

Historia Dylan wywarła wpływ na wiele osób, pomagając im odkryć aspekty siebie, o których być może wcześniej nie brały pod uwagę, a ona przyznaje, że jest to ważne: „Chociaż nie mogę odpowiedzieć na każdą wiadomość, wiem, że moje filmy mogą dać komuś pewność siebie, aby żyć zgodnie ze swoją prawdą, jest wystarczającym powodem, aby kontynuować”.

Osoby transpłciowe na swojej drodze do samopoznania są jak superbohaterowie, wykazując się niesamowitą siłą i odwagą.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu