Dziewczynka wytykana palcami przez rówieśników zrobiła najodważniejszą rzecz, na jaką stać nastolatkę!

W jaki sposób należy reagować na docinki ze strony otoczenia? Każdy, kto znalazł się w sytuacji Paris Harvey, powinien brać z niej przykład! 13-latka przez lata zmagała się z szyderstwami rówieśników z powodu swojej tuszy i ostatecznie postanowiła stanąć z nimi twarzą w twarz. Odważna dziewczynka nie tylko po raz pierwszy wystąpiła w stroju kąpielowym w miejscu publicznym, ale także opublikowała swoje zdjęcia na Twitterze.
Paris zmaga się z zaburzeniami przemiany materii oraz dysplazją stawu biodrowego. Wrodzone niedogodności sprawiają, że skazana jest na niezależną od swojej woli odmienność – to właśnie z tego powodu od lat zmuszona była znosić przytyki, które znacznie wpłynęły na jej samoocenę. Teraz, nie zwracając uwagi na negatywne komentarze, postanowiła uświadomić światu, że nie da za wygraną. „Myślę, że z niczego nie muszę się tłumaczyć.” – mówi Paris – „Lepiej skoncentrować się na wsparciu, ponieważ nienawiść jest niczym w porównaniu z miłością.”

„Stanęłam twarzą w twarz z moją największą obawą i poszłam na plażę w stroju kąpielowym.”

„Jesteś piękna! Zainspirowałaś mnie do tego, żebym założyła szorty, w których nigdy dotąd nie wyszłam z domu.”

„Hej, chciałam tylko powiedzieć, że zainspirowałaś mnie do kupienia stroju kąpielowego. Dziękuję ci za to, że jesteś taka piękna i pewna siebie.”

„Dziewczyno, nie znamy się, ale jesteś piękna! Twoje ciało to świątynia i nigdy nie powinnaś się jej wstydzić.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu