Ekspert ujawnia, że bycie „nudnym” jest kluczem do długiej i szczęśliwej relacji.

Nowe relacje to ekscytujące połączenie pasji i zabawy, które doprowadzają twoje hormony do szaleństwa i napełniają oboje partnerów energią. Czas mija i ludzie zaczynają czuć się ze sobą komfortowo, więc pomysł oglądania Netflixa w piątkowy wieczór nie wydaje się już tak nudny. Partnerzy często myślą, że oznacza to, że ich związek stracił iskrę, ale ekspert naprawdę wierzy, że może to być wskaźnik szczęśliwego związku, który będzie trwać latami.

Chcieliśmy podkreślić fakt, że nie ma uniwersalnej porady, która działałaby dla każdej pary i jesteśmy gotowi rzucić nieco światła na tę intrygującą opinię, aby udowodnić, że „nudne” pary mogą być najszczęśliwsze.

Mark Manson jest pewien, że pary, które są razem od 60 lat lub dłużej, były w stanie utrzymać swój związek, nie z powodu wszystkich tych szalonych przygód, które przeżyły, ale dlatego, że wiedzą, jak robić nudne rzeczy razem i nadal cieszyć się swoim towarzystwem.

W długotrwałym związku, gdy namiętność trochę słabnie, a podniecenie zanika, partnerzy powinni nadal być w stanie wspólnie robić przyziemne rzeczy i nie chcieć się nawzajem pozabijać.

Pary w długotrwałych związkach nauczyły się ignorować standardy narzucane przez media społecznościowe.

Znalezienie zdrowej równowagi między własnymi zainteresowaniami a życiem z partnerem jest koniecznością. Manson wierzy, że możemy być ekscytującą osobą, z którą można spędzać czas i być jednocześnie beznadziejnym romantykiem.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu