Elon Musk publikuje zdjęcie swojej byłej, Amber Heard i wywołuje kontrowersje!

Po szeroko komentowanym rozwodzie z Johnnym Deppem, w 2016 roku Amber Heard miała namiętny romans z Elonem Muskiem. I mimo że od tego czasu oboje związali się z innymi ludźmi, potentat technologiczny zaskoczył wszystkich, publikując śmiałe zdjęcie swojej słynnej byłej dziewczyny.

Porównał ją do Łaski z gry „Overwatch”.

W nowo opublikowanej biografii dyrektora generalnego Tesli ujawniono, że zauważył on, iż aktorka była uderzająco podobna do postaci Łaski z gry „Overwatch”, w związku z czym zamówiła kostium cosplayowy, który miał naśladować tę postać.

W biografii napisano: „Spędziła więc dwa miesiące projektując i zamawiając kostium od stóp do głów, żeby mogła dla niego odgrywać rolę Łaski”. Następnie dodano, że 37-letnia Heard nosiła dla niego odważny kostium.

Podzielił się dowodem.

Aby to udowodnić, 52-letni Musk niedawno udostępnił swoim ponad 156 milionom obserwujących na Twitterze stare zdjęcie gwiazdy „Aquamana” ubranej w strój Łaski.

Musk potwierdził: „Przebrała się za Łaskę. To było niesamowite.” Na zdjęciu Heard uważnie wpatruje się w aparat, ubrana w biały kostium z aureolą, skrzydłami i szelkami.

Zdjęcie zyskało podzielone opinie.

Zdjęcie natychmiast stało się hitem na Twitterze i szybko zebrało ogromną liczbę reakcji i ponad 18 milionów wyświetleń. Wielu fanów pochwaliło miliardera i zachwyciło się zdjęciem. Jedna osoba napisała: „W sam raz na planowanie Halloween, drogie panie!”, a inna zauważyła: „To może być najczęściej dodawane zdjęcie do zakładek na X”.

Jednak nie wszyscy w Internecie zaakceptowali ruch Elona. Wiele osób szybko skrytykowało potentata za upublicznienie intymnego zdjęcia swojej byłej dziewczyny.

Jedna z osób zauważyła: „Mam nadzieję, że zostało to przez nią zatwierdzone… nie potrzebujemy kolejnej kontrowersji”, podczas gdy inna określiła nawet akt opublikowania na Twitterze zdjęcia Amber Heard w cosplayu jako „obrzydliwy”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu