Artystka nauczyła się szydełkować, aby „osładzać” życie ludzi!

Amanda jest właścicielką firmy Hey Meeko i zawsze interesowała się twórczym hobby. Kiedy miała 11 lat, zaczęła tworzyć biżuterię, taką jak naszyjniki, bransoletki i kolczyki. Następnie zajęła się tworzeniem amuletów z gliny polimerowej i koralików Perler.

„Kiedy w 2020 roku rozpoczęła się kwarantanna, moje miejsce pracy zostało zamknięte i nie mogłam już pracować. Przez jakiś czas, jak wielu innych, grałam w Animal Crossing na Nintendo Switch, nie wiedząc, czym się zająć, aż zaczęłam szukać hobby.” – opowiada artystka.

„Zaczęłam uczyć się szydełkowania techniką amigurumi. Po kilku miesiącach prób poddałam się, aż w końcu zdecydowałam się sięgnąć po niego ponownie. Od tego momentu zaczęła się moja przygoda z tworzeniem szydełkowych postaci z Animal Crossing i Pokemonów. Wkrótce zaczęłam robić pulchne zwierzęta, takie jak wieloryby, które są jednym z bardziej popularnych pluszaków na szydełku.” – dodaje Amanda.

„Zaczęłam dzielić się swoją pracą w Internecie, założyłam konto na Instagramie i zdecydowałam się rozpocząć dodatkową pracę, aby zobaczyć, jak pójdzie. Od tego czasu rozszerzyłam swoją działalność, aby mieć stolik na konwencjach i targach anime, a także zaczęłam przyjmować zamówienia niestandardowe. Uwielbiam tworzyć urocze, pucołowate szydełkowe kreacje, które ludzie mogą zgniatać i przytulać!”

Instagram: @heymeeko

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu