Fotograf z Rosji podróżuje do niebezpiecznych miejsc, aby pokazać piękno przyrody!

Rosyjski fotograf przyrody, Andrey Gudkov, często wyprawia się do najniebezpieczniejszych afrykańskich i indonezyjskich regionów, takich jak Zambia, Borneo i Rinca. Oprócz tego, że został wyróżniony przez National Geographic, jest także członkiem Royal Photographic Society i Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej. Wybór tych rzadkich ujęć zwierząt wykonanych przez Andreya Gudkova można znaleźć w publikacji na Depositphotos.

Od dzieciństwa Gudkov pasjonuje się dzikimi zwierzętami i przyrodą. Przez lata fotograf eksplorował dzikie środowisko ze swoim aparatem, biorąc udział w długich wyprawach, aby rozwinąć swój imponujący styl.

Odkrył, że zrozumienie zachowania dzikich zwierząt, przemyślane przygotowania do następnego fotograficznego safari i odwaga były kluczowymi składnikami niezwykłych zdjęć dzikiej przyrody.

„W fotografii dzikiej przyrody ryzyko jest zawsze obecne. Jednak wszelkie ryzyko musi być uzasadnione. Żadne zdjęcie – nawet to najlepsze – nie jest warte ludzkiego życia ”- mówi Gudkov.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu