Fotografka robi zdjęcia zakochanym parom!

Od ponad trzech lat Jodi Sware pracuje nad osobistym projektem, który pochodzi prosto z jej serca. Fotografując 102 pary — wszystkie w wieku od 34 do 72 lat — poprosiła je, by podzielili się swoją mądrością i sekretami trwałego małżeństwa. „Zaszczycili mnie szczerymi, zabawnymi, chwytającymi za serce odpowiedziami. Zdjęcia tych niesamowitych par są inspirujące dla każdego, kto szuka kierunku, jak poruszać się po życiu lub po prostu chce docenić różne oblicza miłości.” – opowiada fotografka.

„Mam nadzieję, że uhonoruję te pary i wszystkie pary, które wkładają ciężką pracę w utrzymanie trwałego małżeństwa. Bez wyjątku każda para powiedziała mi, że nie jest to łatwe, ale warte wysiłku, aby podtrzymać historię miłosną na całe życie. Spędzanie czasu z tymi parami było wielkim darem i zaszczytem, podczas gdy ja robiłam ich portrety i poznawałam ich życie i małżeństwa. Mam nadzieję, że i wy poczujecie miłość uchwyconą na tych portretach.” – dodaje Jodi.

„Sama będąc mężatką od 28 lat, wiem, że nie jest to łatwe, ale spędzanie czasu z każdą z tych par odnowiło moją wiarę w małżeństwo i pomogło mi przypomnieć sobie, że miłość jest warta ciężkiej pracy. Moim życzeniem jest, aby przeglądanie tych fotografii pomogło wam również o tym pamiętać!”

Instagram: @jodisware

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu