Fotografowie zrobili sesję 18 niepełnosprawnych kobiet, aby uczcić ich wyjątkowość!

Kintsugi to tradycyjna japońska metoda naprawy, która celebruje unikalną historię każdego artefaktu, podkreślając jego pęknięcia, zamiast je ukrywać. Często sprawia, że ​​naprawiony egzemplarz jest jeszcze piękniejszy od oryginału, ożywiając go nowym życiem.

Ale co, gdybyśmy myśleli o sobie w ten sam sposób? Że nasze blizny i ślady tylko podkreślają nasze piękno i wyjątkowość? To właśnie ta myśl stała się inspiracją dla najnowszej sesji Specialist Talent Agency – Zebedee Management.

W oparciu o ich udaną kampanię #EveryBodyBeautiful z zeszłego roku, założyciele Zoe Proctor i Laura Johnson chcieli zbadać tę piękną tradycję i podobieństwa między postrzeganiem piękna przez ludzi.

„Ten oszałamiający zestaw zdjęć przedstawia tylko niektóre z talentów kobiecych, które obecnie podpisały kontrakt z Zebedee. Poczucie siły poprzez wrażliwość zapiera dech w piersiach i skłania widza do pytania, czym jest piękno i gdzie można je znaleźć?” – powiedziała Zoe.

„Ten projekt został sfotografowany przez wspaniałego Murata Ozkasima i wykorzystał modelki z Zebedee Management, jedynej agencji w Wielkiej Brytanii, która reprezentuje osoby w każdym wieku z niepełnosprawnością, niepełnosprawnością lub dodatkowymi potrzebami. Spędziliśmy cudowny dzień z fantastycznym zespołem wizażystów na pokładzie, aby stworzyć złote boginie!”

1. Nancy

2. Kathleen

3. Amy

4. Vicky

5. Monique

6. Jade

Reklama

7. Shani

8. Sophie

9. April

10. Lisa

11. Chantelle

12. Chloe

13. Bethan

14. Georgina

15. Madisson

16. Cara

17. Tess

18. Katy

Kulisy sesji zdjęciowej:

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu