„Gdzie jest Kate?” – poruszające zdjęcia rodziny królewskiej z Taylor Swift prowokują dyskusje!

Niedawna publikacja krzepiących zdjęć przedstawiających rodzinę królewską w towarzystwie supergwiazdy popu Taylor Swift wywołała dyskusję wśród fanów, skupioną wokół jednego palącego pytania: „Gdzie jest Kate?”. Ponieważ księżna Cambridge była nieobecna na tych zachwycających zdjęciach, entuzjaści rodziny królewskiej wyrazili w mediach społecznościowych ciekawość stanu zdrowia księżnej.

Rodzina królewska była na koncercie Taylor.

Rodzina królewska niedawno spędziła tętniący życiem wieczór na koncercie Taylor Swift w Londynie, podczas którego książę Walii w pamiętny sposób uczcił swoje 42. urodziny. Wziął udział w koncercie ze swoimi dziećmi, księciem George’m i księżniczką Charlotte, tworząc wspaniałą rodzinną wycieczkę.

Szybko w sieci pojawiły się dwa zdjęcia przedstawiające radosny moment, gdy Taylor Swift i rodzina królewska pozowali razem. Jedno ze zdjęć, udostępnione na Instagramie Taylor, przedstawia piosenkarkę promieniującą wraz z księciem Walii i jego dziećmi. Podpis brzmiał: „Wszystkiego najlepszego, M8! Występy w Londynie rozpoczynają się znakomicie.” Jednocześnie książę i księżna Walii udostępnili na swoim oficjalnym koncie podobne zdjęcie, opatrzone szczerym podpisem: „Dziękuję @taylorswift za wspaniały wieczór!”

Viralowe zdjęcia Taylor Swift z rodziną królewską wywołały lawinę dyskusji wśród fanów. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego księżnej Kate nie było, komentując w stylu „Gdzie jest Kate?”, wyrażając swoją ciekawość i zaniepokojenie.

Inni wyrazili swój smutek, że księżna nie mogła być obecna, mówiąc: „Och, nienawidzę, że Kate musiała to przegapić”. Tymczasem część fanów broniła jej nieobecności, wyjaśniając: „Ma raka, prawdopodobnie nie ma energii na takie wielkie publiczne wydarzenie.”

Pomimo mieszanych reakcji wiele osób było zachwyconych widokiem radości na twarzach księcia George’a i księżniczki Charlotte. Komentarz jednego z fanów doskonale oddaje tę opinię: „Twarz księżniczki Charlotte to radość, o której nie wiedziałam, że muszę ją dzisiaj zobaczyć. Bardzo się cieszę, że oderwali się od martwienia się o mamę.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu