Giggles to kot, który wygląda jakby był wściekły, a w rzeczywistości jest totalnym słodziakiem!

Koty o złośliwej urodzie nie są już niespodzianką w Internecie, ale ten bezdomny kot o całkowicie ponurym wyglądzie, który pojawił się w schronisku w Akron w stanie Ohio, przewyższa każdego „konkurenta”.

Giggles The Angry (ang. Giggles Wściekły) prawdopodobnie miał ciężkie życie i był bezdomny, zanim został zabrany przez pracowników schroniska. Ale to nie jest powód, dla którego na jego twarzy malują się ciągłe zmarszczki – po prostu tak już wygląda. W rzeczywistości nie jest tak zły, jak sugeruje imię. Za tą wściekłą twarzą kryje się puszyste serce.

Organizacja Riggi Rescue, która uratowała dziwnie wyglądającego kota zbiera fundusze na wsparcie bezpańskich kotów i kociąt, a Giggles uczynili swoim honorowym ambasadorem. Giggles to historia sukcesu schroniska, ponieważ znalazł kochający dom i często można go zobaczyć w kochających ramionach swoich nowych właścicieli na Instagramie. Wkrótce nadejdzie czas Świąt Bożego Narodzenia, więc wesprzyj jakąkolwiek fundację, podaruj dobre życie mniej szczęśliwym kotom i kociętom!

Instagram: @gigglestheangrycat2

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu