Golden Retriever został starszym bratem swojej ludzkiej siostry od samego urodzenia, a te zdjęcia pokazują ich niesamowitą więź!

Nikt nigdy nie poczuje twojego bólu bycia starszym bratem lub siostrą, chyba że nimi są. I w przeciwieństwie do tego, co mówią, nie zawsze jest to takie zabawne. Prawda jest taka, że ​​młodsze rodzeństwo to irytujące małe stworzenia, którym przez cały czas wydaje się, że wszystko uchodzi na sucho, a starsze rodzeństwo, niestety, przez większość czasu musi brać odpowiedzialność za figle młodszego rodzeństwa.

Bycie nianią młodszego rodzeństwa nie jest pracą, którą większość z nas by lubiła, ale uroczy Golden Retriever o imieniu Marshall był naprawdę podekscytowany otrzymaniem młodszej siostry od swoich ludzkich rodziców. Około 2 lata temu życie rodziny zmieniło się na zawsze, kiedy przywieźli do domu małą córeczkę imieniem Macy i od tego dnia Marshall nie opuszczał jej na krok, spędzając większość czasu z Macy.

Urocze rodzeństwo dzieli się swoimi codziennymi, głupkowatymi przygodami na swoim koncie na Instagramie, które podbiły już serca ponad 17 tysięcy osób. Rodzice Marshalla i Macy dzielą się uroczymi zdjęciami z zabawnymi podpisami opisującymi codzienne szyderstwa pary.

Instagram: @marshall_thegoldenr

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu