Gwiazda „Plotkary” Ed Westwick odnalazł swoją Blair w prawdziwym życiu!

Gwiazda „Plotkary”, Ed Westwick, odnalazł swoją Blair w prawdziwym życiu. Ona ma na imię Amy Jackson. I nie oświadczył się w nowojorskiej Upper East Side, ale podczas wyjazdu pary na narty do Szwajcarii, gdzie uklęknął na jedno kolano, zadając pytanie.

Ed „trafił w dziesiątkę”.

Ed i Amy ogłosili swoje zaręczyny na Instagramie, dzieląc się kilkoma uroczymi zdjęciami z tej wyjątkowej chwili. Aktorka i modelka Amy Jackson nie mogła powstrzymać podekscytowania, pisząc w poście na Instagramie „Hell Yes!”, podczas gdy Ed w swojej relacji na Instagramie stwierdził, że z Amy „trafił w dziesiątkę”.

Amy sprawia, że serce Eda bije mocniej od pierwszego dnia.

Westwick i Amy poznali się w 2021 roku, kiedy zostali osobno zaproszeni na dzień wyścigowy Astona Martina na torze Silverstone. Ed był tam z przyjacielem, który znał Amy i postanowił wykonać wobec niej ruch, gdy tylko ją zobaczył.

„Mieliśmy wspaniały dzień, a ona mnie pokonała w wyścigu. Jej czas okrążenia był dużo lepszy niż mój! Od pierwszego dnia sprawia, że moje serce bije szybciej!” ujawnił Ed.

Wkrótce po spotkaniu przenieśli się do tego samego miasta.

„W tamtym czasie chciała przeprowadzić się do Hampstead w Londynie i ja też się tam wtedy zastanawiałem. Przysięgam!” – dodał Ed. „Przeprowadziła się, a wkrótce potem ja przeprowadziłem się do swojego mieszkania, ale byliśmy bardzo blisko siebie”.

Obecnie gwiazda „Plotkary” i jego narzeczona Amy Jackson zamienili miasto na spokojniejsze życie na wsi. „Jesteśmy otoczeni wsią, budzę się rano, spaceruję i nie ma nikogo oprócz nas i koni mojego sąsiada.” – wyjawił Ed. „Jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu