Gwyneth Paltrow uważa, że parowanie części intymnych pomaga wyglądać młodziej!

Gwyneth Paltrow we wrześniu skończy 51 lat, ale nie wygląda na swój wiek. Ma wiele trików upiększających, ale najbardziej niezwykłym jest regularne parowanie jej intymnych części. Aktorka otwarcie podzieliła się tym, jak prawidłowo wykonać ten zabieg i jak może pomóc zatrzymać tykanie zegara. Chociaż żadne badania nie wskazują, że parowanie części intymnych pomaga w przypadku jakichkolwiek konkretnych schorzeń, warto poznać intrygujące zalety.

Parowanie krocza może mieć pewne korzyści zdrowotne.

Parowanie miejsc intymnych może pomóc kobietom w szybkim powrocie do zdrowia po porodzie. Uważa się, że wspomaga krążenie, oczyszcza, detoksykuje, tonizuje, napina skórę i reguluje cykl menstruacyjny. Chociaż lekarze uważają, że prywatna strefa nie wymaga parowania w celu detoksykacji, może pomóc ci się zrelaksować i złagodzić skurcze.

Paltrow początkowo nie była fanką parowania.

Aktorka przyznaje, że jej pierwsze doświadczenie z parowaniem było dość dziwne, ale z czasem ten rytuał zaczął jej sprawiać przyjemność. „Kiedy pierwszy raz tego spróbowałam, pomyślałam: to szaleństwo. Ale pod koniec pomyślałam, że to wspaniałe. Potem zaczęłam prowadzić badania i okazało się, że jest to stosowane w medycynie koreańskiej od tysięcy lat i ma prawdziwe właściwości lecznicze.” – powiedziała.

Wierzy, że to równoważy hormony.

Paltrow uważa, że regularne parowanie miejsc intymnych może pomóc w zapobieganiu zaburzeniom równowagi hormonalnej. „Siedzisz na czymś, co w zasadzie jest minitronem, a połączenie podczerwieni i pary bylicy oczyszcza twoją macicę.” – powiedziała.

Stara się zachować naturalny sposób pielęgnacji.

Aktorka przyznaje, że nie zawsze tak dbała o swoją urodę. „Jako nastolatka nie należałam do osób, które kiedykolwiek dbały o swoją skórę. Byłam chłopczycą, więc cała sprawa z pielęgnacją skóry przyszła mi do głowy w późniejszym życiu.” – powiedziała. Paltrow opisuje siebie jako „uzależnioną od złuszczania” i wierzy, że peelingi do twarzy utrzymują skórę jędrną i promienną na dłużej. „Uwielbiałam uczucie złuszczania skóry i uwielbiam, gdy jest naprawdę intensywne!” – powiedziała.

Gwyneth Paltrow żałuje, że w młodości nie stosowała odpowiedniej pielęgnacji skóry.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu