Influencerka plus-size ucisza krytyków, którzy twierdzą, że przez nią ludzie czują się niekomfortowo w bikini!

Niedawny film na TikToku rozpalił ciekawość i dyskusję na temat pozytywnego nastawienia do ciała w świecie, w którym społeczne standardy piękna często przyćmiewają indywidualność. Ten popularny klip przedstawia pewną siebie kobietę w dużych rozmiarach, która uwalnia się od osądzania i akceptuje swoją wyjątkowość.

„Jestem gruba i noszę w basenie to, na co mam ochotę. Nie obchodzi mnie, czy to sprawia, że moi sąsiedzi czują się niekomfortowo.”

Poznaj Gillian, pewną siebie kobietę w większym rozmiarze, która niedawno zachwyciła TikToka swoim pokazem mody przy basenie. Nieustraszenie pokazała swoją metamorfozę z efektownej, jasnopomarańczowej letniej sukienki w oszałamiające niebieskie bikini z różowymi sznurowaniami.

Jej wzmacniające przesłanie.

Pomimo negatywnych komentarzy, głęboko wierzy, że ludzie powinni wyrażać siebie poprzez swoje wybory modowe, nie będąc pod wpływem ocen innych. Gillian miała nawet sprytną odpowiedź na komentarz dotyczący skromności.

W sekcji komentarzy do jej filmów jeden brzmiał: „2023 rok, w którym umarła skromność.” – na co Gillian odpowiedziała: „Powinna była umrzeć dawno temu.”

Sekcja komentarzy była pełna pozytywności i podziwu dla pewności siebie Gillian. Wiele osób chwaliło jej pewność siebie i żałowało, że nie mogą emanować tym samym poziomem samooakceptacji. Niektórzy bystrzy komentatorzy zauważyli, że dyskomfort jej sąsiada może być po prostu podsycany przez zazdrość o modę.

Odpowiedź Gillian pokazuje, jak bardzo jest pewna siebie i nie przeprasza za tę pokręconą sytuację.

Film Gillian jest potężnym przypomnieniem, że powinniśmy zaakceptować naszą indywidualność i nosić to, co sprawia, że czujemy się fantastycznie, bez względu na opinie innych. Gillian jest przykładem do naśladowania w inspirowaniu i zachęcaniu wszystkich do świętowania swojego wyjątkowego stylu z dumą!

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu