Internet zachwycił się zdjęciami śpiących szczeniąt w przedszkolu dla piesków!

Szczenięta są zbyt urocze, aby były prawdziwe! Ośrodek Puppy Spring w Gyeonggi-do w Korei Południowej regularnie publikuje zdjęcia swoich uroczych małych zwierzaków, które drzemią i podbijają serca internautów. Przedszkole opiekuje się psami starszymi niż 12 tygodni, gdy ich właściciele nie mogą im poświęcić całej uwagi, jakiej potrzebują. Ponieważ wielu pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu jest zbyt zajęta, aby opiekować się swoimi zwierzętami przez cały dzień, takie obiekty stają się coraz bardziej popularne w tym kraju azjatyckim.

„Każdego dnia są rezerwacje na 30 psów.” – powiedział rzecznik Puppy Spring. „Działamy również jako centrum zabaw, w którym dzieci mogą się zrelaksować.” W ośrodku zaplanowano serię zabaw i ćwiczeń dla szczeniąt, aby poprawić ich posłuszeństwo i towarzyskość. Jednak wszystkie te działania wyczerpują małe zwierzątka i od czasu do czasu muszą naładować akumulatory. Co oznacza drzemkę!

„Szczeniaki drzemią od 14 do 15:30. Koszt naszych usług jest różny i zależy od kilku różnych czynników, w tym czasu spędzanego przez psy w obiekcie.” Kiedy psy śpią, pracownicy mają również szansę na odpoczynek. Ale zwykle nie mogą się oprzeć pięknemu widokowi przed nimi i wyciągają telefony, aby zrobić kilka zdjęć. I cieszę się, że mogą popatrzeć na te słodkie aniołki! Teraz twoja kolej!

Instagram: @puppyspring_

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu