Jedna z bliźniaczek syjamskich wzięła ślub, co wywołało gorącą dyskusję w Internecie!

Abby i Brittany Hensel urodziły się w 1990 roku jako bliźniaczki syjamskie mające to samo ciało, ale oddzielne serca, żołądki, kręgosłupy i płuca. Połączona bliźniaczka Abby Hensel wzięła ślub ze swoim obecnym mężem Joshem Bowlingiem w 2021 roku. Jednak wiadomość o jej małżeństwie wyszła na jaw niedawno.

Bliźniaczki syjamskie stały się powszechnie znane w 1996 roku.

Połączone bliźniaczki Abby i Brittany Hensel początkowo wzbudziły zainteresowanie całego kraju po pojawieniu się w „The Oprah Winfrey Show” w 1996 roku.

Siostry Hensel wystąpiły następnie w podnoszącym na duchu reality show TLC „Abby i Brittany”, przedstawiając ich codzienne życie, w tym takie czynności, jak prowadzenie samochodu, podróże po Europie, a nawet jazda na motorowerze. Po zakończeniu serialu po pierwszym sezonie Abby i Brittany niedawno ukończyły studia, zdobywając stopnie naukowe.

W jednym z odcinków serialu z 2012 roku Brittany stwierdziła: „Cały świat nie musi wiedzieć, z kim się widzimy, co robimy i kiedy to zrobimy”.

Zgadzając się ze swoją siostrą Abby, która kontroluje ruch prawej strony ciała, dodała: „Tak, pewnego dnia zostaniemy mamami, ale nie chcemy jeszcze rozmawiać o tym, jak to będzie działać”.

Przejdźmy teraz do chwili obecnej, po znaczącym wydarzeniu życiowym.

Teraz Abby jest mężatką.

Wiele wydarzyło się przez ostatnie dziesięć lat. Abby, obecnie 34-letnia, wyszła za mąż. Według publicznych źródeł nauczycielka Abby złożyła śluby z pielęgniarzem Joshem Bowlingiem w 2021 roku. Siostry zamieściły także zdjęcia ze ślubu w mediach społecznościowych. Nowożeńcy mieszkają w Minnesocie, ich miejscu urodzenia i rodzinnym mieście.

Obie siostry są obecnie nauczycielkami klas piątych.

Po ukazaniu się wieści o ślubie bliźniaki spotkały się z krytyką.

Wkrótce po ukazaniu się tej wiadomości bliźniaczki spotkały się z krytyką dotyczącą małżeństwa Abby, a trolle z mediów społecznościowych zalały Internet negatywnymi komentarzami. Próbując stłumić to negatywne nastawienie, zdecydowali się stawić czoła temu za pomocą popularnego klipu audio.

„To wiadomość dla wszystkich hejterów tutaj.” – rozległ się głęboki głos w filmie na TikToku, towarzyszącym zdjęciom Abby i Brittany. „Jeśli nie podoba ci się to, co robię, ale oglądasz wszystko, co robię, nadal jesteś fanem.”

Abby i Brittany cieszą się, że nie zostały rozdzielone.

Kiedy urodziły się bliźniaczki, ich rodzice, Patty i Mike, stanęli przed trudną decyzją, czy je rozdzielić. Obawiali się, że operacja może zagrozić życiu dzieci lub spowodować powikłania. W związku z tym sprzeciwili się separacji, traktując priorytetowo szanse swoich córek na satysfakcjonujące życie w miarę swoich możliwości.

Bliźniaczki są wdzięczne, że rodzice zdecydowali się ich nie rozdzielać. Abby powiedziała: „Nigdy nie żałowałyśmy, że się rozłączyłyśmy, ponieważ nigdy nie byłybyśmy w stanie robić tego wszystkiego, co robimy teraz, czyli grać w softball, biegać i uprawiać sport”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu