Narzeczona Roberta Pattinsona, Suki Waterhouse, podzieliła się szczerymi zdjęciami swojego ciała po porodzie!

Suki Waterhouse niedawno opowiedziała o swoich doświadczeniach poporodowych, po tym jak kilka tygodni temu powitała na świecie swoje pierwsze dziecko z Robertem Pattinsonem.

Suki Waterhouse szczerze dzieli się swoją podróżą po porodzie. W poniedziałek 8 kwietnia 32-letnia aktorka udostępniła na swoim Instagramie kolekcję lustrzanych selfie. Ubrana była w rozpinany kardigan odsłaniający brzuch, mając na sobie bieliznę poporodową.

W swoim podpisie poświęciła chwilę, aby opisać swoje doświadczenia poporodowe, gdy radzi sobie w nowej roli matki.

„Czwarty trymestr był… upokarzający! Okres poporodowy był pełen radosnej radości, śmiechu, łez i hormonów!” – Waterhouse napisała. „Jestem dumna ze wszystkiego, co moje ciało osiągnęło i dumna z dobroci i łaski, jaką obdarzyłam siebie w okresie rekonwalescencji. 💕.”

Na początku tego miesiąca Waterhouse przedstawiła światu siebie i noworodka Pattinsona za pośrednictwem Instagrama. Para nie ujawniła jeszcze płci dziecka. Na zdjęciu młoda mama z miłością patrzyła w obiektyw, tuląc swoje dziecko owinięte w kocyk.

„Witaj na świecie, aniele ❤️” – podpisała tę chwilę.

Robert Pattinson i Suki Waterhouse po raz pierwszy publicznie wystąpili jako para w lipcu 2018 roku. Przed znaczącym publicznym występem w 2022 roku. utrzymywali swój związek bardzo prywatny i powściągliwy.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu