Jennifer Lopez zaszalała na swoich 54. urodzinach!

Jennifer Lopez została sfotografowana tańcząc na stole podczas swojej imprezy urodzinowej! Piosenkarka i aktorka, która 24 lipca skończyła 54 lata, założyła kilka różnych kreacji na imprezę, na której starała się jak najwięcej świętować.

Lopez podzieliła się chwilami z imprezy na Instagramie.

Jennifer Lopez pozwoliła muzyce poruszyć się na swoim przyjęciu urodzinowym i skończyła tańcząc na stole, otoczona gośćmi. Jednak Lopez nie cofnęła się przed tym i postanowiła pokazać swoim obserwatorom na Instagramie, jak dobrze bawiła się w swoim dniu. „Urodzinowy nastrój… cały miesiąc!” – podpisała specjalny post.

W poście Lopez udostępniła kilka zdjęć, które pokazały ten moment, a także jej wygląd w ten dzień. W mgnieniu oka stanęła w efektownej, błyszczącej sukience, ozdobionej szmaragdowozielonymi kolczykami. Jako drugi strój Lopez wybrała czarny, przezroczysty cardigan z pasującym bikini, złotą biżuterią i kapeluszem. I szczerze mówiąc, nie jesteśmy w stanie powiedzieć, który strój podoba nam się najbardziej!

Sekcja komentarzy była pełna ludzi chwalących, jak dobrze się starzeje. „54 lata, ale wyglądasz na 24.” – napisał jeden z użytkowników. „Starzejesz się jak dobre wino.” – napisał ktoś inny. Niektóre gwiazdy również skorzystały z okazji, aby złożyć najlepsze życzenia, w tym aktorka i tancerka Jenna Dewan: „Wszystkiego najlepszego, kochanie!”

Salma Hayek złożyła jej hołd na Instagramie z okazji jej urodzin.

Salma Hayek i Jennifer Lopez przyjaźnią się od dawna, gdy pracowały razem przy filmie „Polubić czy poślubić” z 1997 roku. Aby uczcić urodziny J. Lo, Hayek udostępniła zdjęcie z przeszłości, na którym widać je w grupie ludzi, w skład której wchodzą aktorzy Ben Affleck i Susan Sarandon. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Wczoraj wieczorem, ni stąd ni zowąd, znalazłam to zdjęcie. Myślę, że oznaczało to, że muszę się tym podzielić w twoim wyjątkowym dniu!” – napisała Hayek w podpisie.

To nie był pierwszy raz, kiedy Hayek wyraziła sympatię do Lopez. W styczniu 2020 roku pojawiła się również na Instagramie, aby podzielić się zdjęciem z przeszłości tylko z nimi, jako sposób na wsparcie wydania filmu z Jennifer „Ślicznotki”.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu