Jeśli masz zły dzień, zwycięzcy konkursu Comedy Pet Photography Awards 2021 sprawią, że będzie lepiej!

Konkurs „Comedy Pet Photo Awards 2021”, w którym znalazły się jedne z najzabawniejszych i najbardziej niesamowitych zdjęć zwierząt domowych, w końcu ogłosiły zwycięzców roku i nie moglibyśmy być bardziej zachwyceni wynikami.

Nagrodę dla ogólnego zwycięzcy 2021 zdobyło zdjęcie zatytułowane „Whizz Pop” autorstwa Zoe Ross, która uchwyciła swojego szczeniaka, Pepper, bawiącego się. Oto, co Zoe powiedziała się w wywiadzie: „Nigdy nie myśleliśmy, że wygramy, ale weszliśmy do konkursu, ponieważ podobał nam się pomysł pomocy organizacji charytatywnej, poprzez zwykłe wysyłanie zabawnego zdjęcia Pepper. Jest taką małą małpką i bardzo z siebie dumną, przynoszącą przedmioty z ogrodu i paradującą obok ciebie, aż ją zauważysz. Jest najszczęśliwszym szczeniakiem, jakiego kiedykolwiek znaliśmy i całkowicie pokochaliśmy go!”

Pepper ma obecnie 7 miesięcy i została początkowo przedstawiona jako towarzysz do zabawy dla drugiego psa w rodzinie, Dolby, aby pomóc w jej lęku separacyjnym. „Była wspaniałym dodatkiem do rodziny, zapewniając mnóstwo dodatkowej miłości i rozrywki dla nas wszystkich, zwłaszcza Dolby, są nierozłączne.” – powiedziała Zoe.

Instagram: @comedypetphoto_awards

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu