Kobieta zrobiła 30 zdjęć różnych lisów, które wiele mówią o ich osobowości!

Roeselien Raimond to samozatrudniona fotografka, redaktorka, autorka i ankieterka (m.in. dla magazynu Natuurfotografie). Specjalizuje się w fotografii lisów, ale kocha (prawie) wszystko, co oddycha.

„Nie masz jeszcze dość zdjęć lisów – to pytanie, które otrzymuję regularnie. A moja odpowiedź jest zawsze taka sama: nie na dłuższą metę!” – powiedziała Reoselien. „W dawnym życiu byłam (web)designerem. Nie najgorsza praca na świecie, ale w praktyce oznaczało to jednak wpatrywanie się w komputer 24/7. Brakowało mi czegoś istotnego, świeżego powietrza, natury i nowego wyzwania. W tamtych czasach byłam poszukiwaczem wrażeń, żeby po prostu trochę pospacerować. Mój aparat zapewnił mi misję, wyzwanie i zamienił nudne spacery w ekscytujące przygody. A jednym z pierwszych wyzwań było odnalezienie zwierzęcia, które fascynowało mnie od czasów książek z bajkami z mojego dzieciństwa: rudego lisa. Tak więc uzbrojona w lustrzankę cyfrową wyruszyłam na „polowanie na lisa”, nie zdając sobie sprawy, że będzie to początek długiego i poważnego uzależnienia.”

„I rzeczywiście, od tego czasu zrobiłam mnóstwo zdjęć z lisami, ale to tylko świetna wymówka, by dalej tropić te fantastyczne zwierzęta. I nie, wciąż nie mam dość. Właściwie każdego dnia wydaje mi się, że są trochę słodsze i piękniejsze.” – dodaje fotografka.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu