Johnny Depp rządzi na scenie z Alice Cooperem, pokazując prawdziwą osobowość gwiazdy rocka!

Johnny Depp zaszczycił scenę francuskiego festiwalu ze swoim zespołem Hollywood Vampires, zaznaczając swój długo oczekiwany powrót po przeprowadzce jego byłej żony Amber Heard do Hiszpanii.

Festiwal Hellfest w Clisson we Francji był świadkiem niezapomnianej chwili. Johnny Depp, znany aktor i muzyk, zajął centralne miejsce wraz ze słynnym zespołem Hollywood Vampires. Dzieląc się blaskiem fleszy z legendami rocka, Alice Cooperem, Tommy’m Henriksenem i Joe Perrym, Depp w wieku 60 lat emanował pewnością siebie i zapewnił występ, który odbił się echem zarówno wśród fanów, jak i innych muzyków.

Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry połączyli siły w 2012 roku, tworząc zespół Hollywood Vampires. Wywodzący się z misji uhonorowania kultowych gwiazd rocka, które zmarły w latach 70., zespół zaczął od dostarczania urzekających coverów, które były hołdem dla tych legendarnych postaci.

Po burzliwej przeszłości Deppa, teraz powoli wraca do centrum uwagi. Po debiucie na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2023 roku, na którym został powitany owacją na stojąco, teraz wraca do swoich muzycznych korzeni. W 2022 roku niespodziewanie pojawił się również na MTV Video Music Awards i odbył trasę koncertową z muzykiem Jeffem Beckiem.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu