Kobieta jedząca papier toaletowy twierdzi, że to „idealna przekąska”!

Wielu z nas ma unikalne nawyki żywieniowe, które innym mogą wydawać się dziwne, ale niektórzy przenoszą je na inny poziom. Mieszkanka Chicago o imieniu Kinah je papier toaletowy od 20 lat i wydaje ponad tysiąc dolarów rocznie na to, co nazywa „idealną przekąską”.

Według Kinah przez cały dzień, codziennie zjada papier toaletowy, który jest tak dobry, że naprawdę trafia w sedno. Wyjawia, że wszędzie zabiera ze sobą rolkę papieru toaletowego, mimo że czasami spotyka się z dziwnymi spojrzeniami, a ludzie wyciągają telefony, żeby nagrywać ją w miejscach publicznych. Ma nawet swój ulubiony papier toaletowy: jednowarstwowy, bo najłatwiej go zjeść.

Kinah wyjaśnia, dlaczego je papier toaletowy, mówiąc: „Myślę, że mam na to ochotę, ponieważ uwielbiam dotyk papieru toaletowego na języku i to, jak rozpuszcza się w ustach.” Wyjaśniła również, że jej uzależnienie od papieru toaletowego zaczęło się, gdy w młodym wieku musiała opuścić rodzinę, aby zamieszkać z babcią i ciotką.

Jej nawyk spożywania papieru toaletowego wiąże się z kosztami, ponieważ jak twierdzi Kinah, kiedy zjada za dużo ulubionej przekąski, odczuwa bóle brzucha i ma trudności z chodzeniem do łazienki. Jednak jej stan, określany jako „ksylofagia” (zaburzenie jedzenia papieru toaletowego), nie martwi Kinah. „Każdy ma swoje dziwne rzeczy, które robi i to jest właśnie moje.”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu