Kobieta nie chce się golić ani brać prysznica, bo to „strata czasu”!

Chociaż techniki usuwania owłosienia na ciele są nadal powszechnie preferowane, coraz większa liczba kobiet decyduje się na rezygnację z brzytwy na rzecz swojego naturalnego ciała. TikTokerka występująca pod pseudonimem Hairy Cherry postanowiła całkowicie porzucić golenie i przyjąć również swoje naturalne ciało. Przyznała też, że nie bierze prysznica codziennie, bo uważa, że to bez sensu.

Kobieta podzieliła się szokującymi wyznaniami na TikToku.

Cherry, TikTokerka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych i znana pod pseudonimem Hairy Cherry, zgromadziła znaczną publiczność, przekraczającą 10 000 obserwujących na różnych platformach mediów społecznościowych. Warto zauważyć, że w kilku filmach odważnie pokazuje swoje owłosienie na ciele, potwierdzając swoją dumę z tego aspektu siebie. Influencerka podzieliła się także zaskakującym wyznaniem na temat swojego codziennego życia.

Uważa, że golenie i branie prysznica to zazwyczaj strata czasu.

W odpowiedzi na zapytania dotyczące decyzji o niegoleniu się, w najnowszym filmie Cherry widać, jak synchronizuje ruch warg z klipem audio, w którym stwierdza: „Absolutna strata czasu, to takie nudne!” Podpis towarzyszący klipowi w humorystyczny sposób kwestionował potrzebę codziennych pryszniców, sugerując: „Kto ma cały czas na codzienny prysznic?” Podejmując decyzję o niemyciu się codziennie, zachęcała swoich obserwatorów, aby oszczędzali wodę i dbali o swoje naturalne włosy.

W innym filmie szczerze odniosła się do komentarzy na temat decyzji o zachowaniu włosów na ciele, stwierdzając: „Jestem owłosioną dziewczyną. Oczywiście ludzie będą pytać, czy biorę prysznic.” Dalej zauważyła: „Jestem owłosioną dziewczyną. Oczywiście wszyscy zakładają, że brzydko śmierdzę.”

Nie wszystkim spodobał się styl życia kobiety.

Niektórzy komentatorzy pod jej filmami chwalili Cherry za pewność siebie w swoim naturalnym ciele, ale nie wszyscy byli pod wrażeniem. Wśród zwolenników jej wyborów znaleźli się ludzie, którzy napisali: „Owłosienie na ciele jest normalne u dziewcząt i chłopców, dlaczego to taka wielka sprawa?” i „Szkoda, że nie mam na tyle pewności, żeby to zrobić”.

Ale niektórzy internauci napisali, że owłosienie na ciele Cherry wygląda „obrzydliwie” lub „zaniedbanie”. Jednak pomimo sprzecznych opinii Cherry wie, że tak naprawdę liczy się to, czy czuje się dobrze we własnym ciele, niezależnie od tego, czy jest ogolona, czy nie.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu