Kobieta nie obcina włosów odkąd miała 5 lat, teraz ma 34 lata i wygląda jak prawdziwa Roszpunka!

Podczas gdy wielu z nas marzy o długich, pięknych włosach, wszyscy wiemy, że perfekcyjne długie włosy sprowadzają się do dwóch rzeczy. Pierwszą rzeczą jest to, że musisz być wyjątkowo cierpliwy, gdy je zapuszczasz i wkładać wiele wysiłku w dbanie o włosy. Druga to oczywiście genetyka, więc bez względu na to, jakich produktów używasz, twoje cienkie, podatne na łamanie włosy nie staną się gęste i zdrowe. Jeśli jesteś jednym z nieszczęśliwych, którzy nie zostali pobłogosławieni cierpliwością ani dobrymi genami, możesz podziwiać tylko tych, którzy mają obie te rzeczy.

Jedną z tych szczęśliwych osób jest 34-letnia Alena Krawczenko z Odessy na Ukrainie. Została nazwana prawdziwą Roszpunką po tym, jak opublikowała zdjęcia swoich włosów o długości 1,8 metra. Alena zapuszcza włosy, odkąd skończyła 5 lat, po zachęceniu jej matki. „Od najmłodszych lat moja matka zaszczepiła mi miłość do długich włosów!” – powiedziała Alena.

Nie obcięła włosów od prawie 30 lat i pomimo wzrostu włosów o wysokości 1,68 metra nawet nie myśli o ich obcięciu! „Moja miłość do warkoczy jest tak silna, że ​​przez sekundę w moim życiu nie myślałam o strzyżeniu. Nie widzę i nie wyobrażam sobie siebie z krótkimi włosami lub farbowanymi na inny kolor! ” – dodała. Alena twierdzi, że dbanie o tak długie i piękne włosy zajmuje trochę czasu, ale nie jest to dla niej takie trudne, ponieważ absolutnie uwielbia włosy.

„Dbanie o moje włosy to sama radość, ponieważ to część mnie – moje piękno i bogactwo!” Kobieta mówi, że aby utrzymać zdrowe włosy, pozwala im wyschnąć naturalnie i używa produktów do ich odżywiania. „Najważniejsze, czego nigdy nie robię: nie suszę włosów suszarką, nie używam lokówek, nie czeszę mokrych włosów (suszą się naturalnie), to wszystko jest tematem tabu. Myję włosy raz w tygodniu, używam naturalnych masek, różnego rodzaju olejków do odżywiania włosów, ale główną troską są profesjonalne kosmetyki. Dodatkowo używam suszonych owoców, orzechów i domowego twarogu.” Jej najważniejszą wskazówką dla tych, którzy chcą mieć włosy tak piękne, jak ona, jest jej miłość. „Aby mieć długie i piękne włosy, musisz naprawdę chcieć i kochać to, co robisz.”

Instagram: @alenuwka_longhair

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu