Kobieta ogoliła twarz swojej 12-letniej córce i kryje się za tym bolesny powód!

Vidya Gopalan jest 38-letnią mamą dwójki dzieci. Regularnie udostępnia filmy swoje i swojej córki Sahany (12 l.) ponad 2,1 milionom obserwujących na TikToku. Niedawno jeden z jej filmów stał się viralem i miał prawie 30 milionów wyświetleń. To, co się tam działo, poruszyło serca milionów rodziców i sprawiło, że chcieli oklaskiwać troskliwą mamę.

Vidya z poważnego powodu ogoliła twarz swojej córki.

Vidya Gopalan została pochwalona za to, że pozwoliła swojej córce zgolić górną wargę i brwi. Sama mama była w dzieciństwie wyśmiewana i twierdzi, że nie chciała, aby jej córka doświadczyła podobnego niesprawiedliwego zachowania.

Mama z Karoliny Północnej zamieściła na TikToku filmik, na którym goli brwi i górną wargę swojej córki, ponieważ mama Vidyi nie pozwalała jej się golić, gdy była w wieku Sahany.

W popularnym filmie, który zebrał już ponad 29,9 miliona wyświetleń, kochająca mama pomogła Sahanie usunąć zarost, aby nie była wyśmiewana, a widzowie bardzo ją chwalili.

„Nie ma mowy, żeby ktoś dokuczał ci z powodu twoich pięknych, gęstych indyjskich brwi.” – ​​powiedziała w nagraniu mama dwójki dzieci. Goląc brzytwą brwi i górną wargę Sahany, Vidya opowiedziała, dlaczego zdecydowała się pomóc 12-latce w usunięciu zarostu. „Pamiętam, jak wyśmiewano mnie, gdy byłam w twoim wieku.” – powiedziała Vidya. Zauważyła, że ​​było to spowodowane grubymi brwiami i zarostem.

Widzowie zalali sekcję komentarzy i stwierdzili, że relacja mama-córka „rozgrzała im serca”. Wielu użytkowników przyznało, że przeszło przez te same sytuacje.

Jedna z osób napisała: „W szkole dokuczano mi z powodu owłosienia na ciele. Ludzie zawsze mówią: nie słuchaj, ale jest to trudne, gdy żyjemy w społeczeństwie, które wszystkich osądza!”

Inny użytkownik dodał: „Uwielbiam, że pozwalasz jej na to. Wiele matek myśli, że zmieniają swoje dzieci, ale tu chodzi o pewność siebie i troskę o siebie!”

„Moja mama zrobiła to dla mnie. Dokuczano mi z powodu owłosionych ramion i mama nie pozwalała mi się golić. Twoja córka zawsze będzie ci za to wdzięczna.” – napisała kolejna użytkowniczka.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu