Kobieta samodzielnie nauczyła się piec ciasta, które są tak oszałamiające, że pasowałyby do każdej uroczystości!

Piekarz-samouk Helen Nugent nazywa siebie „niechlujną kucharką”. Jednak jej ciasta są zupełnie inne! Nie ma znaczenia, z jakiego kąta spojrzysz na nie – wszystko, od nieskazitelnego nadzienia po starannie zaprojektowaną skórkę, wygląda absolutnie cudownie, po prostu błagając o wejście do ust.

„Przez większość swojego życia pieczenie było moim hobby.” – powiedziała Nugent. „Moja mama była i nadal jest doskonałą piekarką, więc cała zasługa za wszelkie posiadane przeze mnie umiejętności przypadają jej. Byłam bardzo wypalona swoją karierą i szukałam nowego kierunku.”

W wolnym czasie Helen zaczęła mieć obsesję na punkcie ozdobnych deserów, które widziała na Pintereście i zaczęła zastanawiać się, jak je zrobić. Trzymała się tego i ostatecznie stała się tak dobra, że ​​zaczęła rozwijać swój własny styl. „Doprowadziło to do podjęcia pracy dla Food Network, co zaowocowało ofertą książkową, która stała się moją nową karierą! Wiem, że media społecznościowe mają na nas zły wpływ, ale czasami mogą z tego wyniknąć wspaniałe rzeczy. Jestem tego żywym dowodem!”

Teraz Helen dzieli się swoimi przepisami i sekretami pieczenia na Instagramie, na swoim blogu, a książka, o której wspomniała, również została już wydana! Nazywa się „Pie Style” i zawiera wiele łatwych do wykonania przepisów, które pozwolą każdemu upiec własne pikantne i słodkie tarty w zaciszu własnego domu. Z pandemią na zewnątrz i Świętami tuż za rogiem, wydaje się, że to właściwy czas na podniesienie wałka do ciasta, prawda?

Instagram: @batterednbaked

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu