Kobieta stworzyła prosty poradnik, dzięki któremu będziesz mógł wykonać swoją własną maseczkę i to bez użycia maszyny do szycia!

Kiedy wybuchła epidemia koronawirusa, powiedziano nam, że noszenie maski nie jest konieczne, chyba że mamy dodatni wynik testu na obecność COVID-19. Jednak w związku z tym, że liczba osób z pozytywnym wynikiem na koronawirusa gwałtownie wzrosła w ciągu kilku tygodni, postanowiono, że wszyscy powinni nosić maski będąc na dworze.

Maski zostały wykupione w mgnieniu oka. Stały się trudno dostępne nawet dla samych medyków, więc skąd mielibyśmy je zdobyć? Jeśli masz umiejętności i maszynę do szycia, nie powinno to stanowić dla ciebie problemu. Ale co z tymi, którzy jej nie mają? Pewna kobieta przyszła na ratunek udostępniając w internecie prosty poradnik, dzięki któremu sam będziesz w stanie zrobić maskę z własnej koszulki! I to bez użycia maszyny do szycia.

Ta kobieta udostępniła poradnik DIY – opisujący, w jaki sposób zrobić maskę z własnej koszulki bez użycia maszyny do szycia!

1.

2.

3.

4.

5.

Reklama

6.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu