Kobiety krytykują pannę młodą za ocenę ich „nieskromnego” wyboru sukni!

Film na TikToku, w którym panna młoda podzieliła się swoimi doświadczeniami ślubnymi i pokazała suknię, którą sama uszyła, zgromadził 20 milionów wyświetleń. Dziewczyna nie spotkała się jednak z oczekiwaną reakcją. Zamiast tego spotkała się ze znaczną krytyką, ponieważ niektórzy widzowie poczuli się urażeni jej komentarzami.

Panna młoda, która zaprojektowała „skromną” suknię ślubną, twierdziła, że nie ma nic „brzydszego” niż nieskromna panna młoda.

Śluby często budzą różne opinie, na które wpływa dynamika rodziny i oczekiwania społeczne. Istnieje jednak ogólna zgoda co do tego, że pannę młodą należy uczcić w jej wyjątkowym dniu, z jednym wyjątkiem jest to kobieta, która spotkała się z krytyką za naleganie, aby panny młode przestrzegały określonego ubioru.

Ta konkretna panna młoda, która zaprojektowała własną „skromną” suknię ślubną, wyraziła silne przekonanie, że nieskromność w stroju ślubnym jest nieatrakcyjne. W filmie opowiedziała o decyzji o uszyciu sukni: „Kiedy zbliża się twój ślub, a ty nienawidzisz nieskromnego trendu w zakresie sukien ślubnych. Więc zaprojektowałaś własną sukienkę i zleciłaś jej wykonanie.”

Jej zdaniem w swoim wielkim dniu stała się żywym świadectwem zgodności skromności i piękna. Na koniec stwierdziła: „Nie ma nic brzydszego niż nieskromna panna młoda, która nie pozostawia nic wyobraźni”.

W jej wypowiedzi, w której połączono urodę i skromność, znalazła się także negatywna ocena narzeczonych, które wybierają różne style. Jej post spotkał się z dużym zainteresowaniem – 20 milionów wyświetleń, jednak większość komentarzy wyrażała dezaprobatę dla jej opinii i estetyki własnej sukni ślubnej. Wielu wskazywało, że jej postawa nie idzie w parze z cnotami, takimi jak skromność i życzliwość.

Jej proklamacja łączyła piękno i skromność, raniąc jednocześnie uczucia narzeczonych, które zdecydowały się ubierać inaczej niż ona.

Tego rodzaju opinia zraniła wiele kobiet, które wybrały inną suknię ślubną. W jednej z odpowiedzi wideo, która zebrała ponad 1,6 miliona wyświetleń, użytkowniczka Kandy Kapelle stwierdziła: „Ładne dziewczyny nie hejtują”.

W odpowiedzi na krytykę panna młoda wyjaśniła, że nigdy nie miała zamiaru oceniać ani krytykować narzeczonych o odmiennych poglądach. Broniła się, podkreślając, że jej intencją nie jest krytykowanie innych, ale wyrażenie swojego punktu widzenia na temat skromności w stroju ślubnym. Powiedziała: „Nigdzie nikogo nie osądzałam ani nie potępiałam. Wy wszyscy jesteście tymi, którzy osądzają. Opisałam skrajność, wszyscy twierdziliście, że są kobiety, które pasują do tej skrajności, to nie ja to powiedziałam.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu