Kreatywna mama nakłania swoje dzieci do jedzenia zdrowej żywności, tworząc ich ulubione postacie!

Laleh Mohmedi jest mamą Jacoba i Charlie. Czasami lubi zamieniać zdrowe posiłki w dzieła sztuki!

„W maju 2015 roku zamieniłam naleśniki mojego syna w lwa dla zabawy i on to uwielbiał!” – opowiada kreatywna mama. „Co kilka dni pytał, czy mogłabym zrobić dla niego postać z filmu, książki lub zabawki, którą widział. Jacob i ja byliśmy kreatywni w kuchni i dyskutowaliśmy o składnikach, których używaliśmy i korzyściach. Na przykład, gdy miał 3 lata, rozmawialiśmy o tym, że jarmuż jest superfood. Zapytał dlaczego, a ja odpowiedziałbym, że „bo superbohaterowie uwielbiają to jeść” – to był dla niego trafny argument!”

„Zaczęłam publikować nasze kreacje na mojej osobistej stronie na Facebooku i spotkałam się z tak pozytywnym odzewem, że pomyślałam, że stworzę konto na Instagramie, aby zainspirować innych rodziców do kreatywności w kuchni.” – dodaje Laleh.

„W ciągu miesiąca nasza strona stała się popularna i przyciągnęła uwagę mediów z całego świata dzięki relacjom medialnym z Time Magazine, Huffington Post, The Today Show USA, The Today Show Australia, Sunrise, ABC TV, Disney Channel Australia oraz odpowiedziami celebrytów, takich jak Martha Stewart i Ashton Kutcher, żeby wymienić tylko kilka. Ellen DeGeneres udostępniła nawet grafikę, którą zrobiłam z nią w jej programie! Nigdy byśmy nie pomyśleli, że nasze małe kuchenne kreacje zamienią się w pełnoetatowy biznes, ale kochamy każdą minutę!”

Instagram: @jacobs_food_diaries

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu