Ktoś edytuje zdjęcia celebrytów, aby dopasować je do dzisiejszych standardów piękna influencerów, a ludzie mają mieszane uczucia!

Nawet obfitość zdjęć kotów i pełnowartościowych postów nie wystarczy, aby ukryć fakt, że w internecie nie chodzi tylko o wywoływanie uśmiechu. Kiedy wkraczasz do królestwa piękna w mediach społecznościowych, musisz przygotować się nie tylko na zdjęcia artystyczne i estetyczne, ale także na to, co kryje się pod powierzchnią – ledwo ograniczone pragnienie społeczeństwa, aby wyglądać „idealnie” przez cały czas i jak szkodliwe mogą być nierealistyczne standardy piękna.

Przykładem może być popularne konto na Instagramie „Goddess Women”, które ma 319 tys. obserwujących, których założycielka robi galerie zdjęć pięknie wyglądających celebrytów, aby dopasować ich do standardów piękna influencerów mediów społecznościowych. Przejrzyj niektóre z ostatnich sesji zdjęciowych i daj nam znać co o tym myślisz, ponieważ internet jest podzielony na dwa obozy poświęcone tym treściom!

Opublikowane przez nich treści rodzą bardzo interesujące pytania dotyczące standardów piękna, tego, ile to za dużo i do jakiego stopnia próba odtworzenia tych cyfrowo zmienionych zdjęć może być szkodliwa. W końcu badania wykazały, że nierealistyczne standardy piękna mogą mieć potężne negatywne konsekwencje!

1. Margot Robbie

2. Monica Bellucci

3. Phoebe Tonkin

4. Megan Fox

5. Emma Watson i Margot Robbie

6. Julia Roberts

Reklama

7. Emilia Clarke

8. Kristen Stewart

9. Anya Taylor-Joy

10. Jennifer Lopez

11. Monica Bellucci

12. Gal Gadot

13. Anne Hathaway

14. Scarlett Johansson

15. Dakota Johnson

16. Rihanna

17. Phoebe Tonkin

18. Blake Lively

19. Margot Robbie

20. Emilia Clarke

21. Cameron Diaz

22. Alexandra Daddario

23. Stella Maxwell

24. Dakota Johnson

25. Monica Bellucci

26. Jennifer Lawrence

27. Johny Depp i Winona Ryder

28. Dakota Johnson

29. Angelina Jolie

30. Kendall Jenner

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu