Ktoś opublikował kultowy taniec „Jokera” Joaquina Phoenixa z zupełnie innej perspektywy!

Jeśli kiedykolwiek uważałeś się za największego fana czegokolwiek, to znasz ten dreszczyk emocji, wyobrażając sobie, że widzisz swoich ulubionych aktorów na planie, wykonujących swoją pracę, lub przynajmniej rzucasz okiem na ich w prawdziwym życiu. Teraz wyobraź sobie, że nie tylko dostrzegasz kogoś, kogo szczerze podziwiasz, ale oglądasz coś, co jest uznawane za najbardziej kultową scenę w jego karierze. Pewien szczęśliwy fan doświadczył tego dokładnie, kiedy wyjrzał przez okno i – co zaskakujące – sam Joaquin Pheonix był tam, kręcąc swój kultowy taniec na schodach z „Jokera”.

Chociaż niektórzy fani oszaleli na punkcie brudu na oknie i wszystkich śmieci, które można zobaczyć na schodach w filmie, zobaczenie tej epickiej sceny przez mętny ekran dodaje zupełnie inną perspektywę talentowi aktora. W końcu naprawdę docenisz, jak opuszcza swoją strefę komfortu i odsuwa się od postaci, którą tak bardzo kochamy.

Joaquin Phoenix zatańczył po schodach na Bronksie, które łączą ulicę Shakespeare’a i Andersona na West 167th Street, jakby nikt nie patrzył. Nie wiedział, że jest obserwowany nie tylko przez kamery, które były na planie, gdy szedł w dół. Mimo że ludzie w kinach oglądali go, jak robi to do piosenki „Rock and Roll Part 2” Gary’ego Glittera, to bezdźwięczne wideo uchwycone przez fanów daje nowe spojrzenie na rzeczywistą scenę!

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu