Liam Neeson z siwymi włosami jest nie do poznania na rzadkim zdjęciu rodzinnym!

Liam Neeson obchodził swoje 72. urodziny, a jego zdjęcie z zeszłego roku, na którym widać jego siwe włosy, wywołało reakcję użytkowników mediów społecznościowych.

Po śmierci żony Natashy Richardson Liam Neeson został jedynym opiekunem ich synów, z pomocą matki Natashy. Obecnie 72-letni Liam nadal jest oddanym i kochającym ojcem dla swoich chłopców i nie ożenił się ponownie, mimo że obaj jego synowie są w związkach.

Liam i Natasha wychowywali swoich synów, Micheála i Daniela, kiedy Natasha zmarła w wieku 45 lat. Micheál wybrał karierę aktorstwa jak jego tata, podczas gdy Daniel wybrał inną ścieżkę kariery.

W zeszłym roku Daniel zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym przedstawia siebie, swoją dziewczynę Natalie, ojca Liama ​​i hokeistę Henrika Lundqvista. Liam i jego synowie spędzają razem dużo czasu, a teraz dla zabawy często dołącza do nich dziewczyna Daniela, Natalie.

Grupa stała blisko siebie, uśmiechając się do kamery. Liam wyglądał inaczej niż zwykle, miał siwe włosy i okulary zamiast swojej słynnej fryzury i był ubrany cały na czarno. Daniel i Natalie mieli na sobie bardziej wyraziste stroje.

Kiedy użytkownicy mediów społecznościowych zobaczyli rodzinne zdjęcie Daniela, sekcja komentarzy szybko się zapełniła. Pomimo odmiennego wyglądu fani byli szczęśliwi, że spędza czas z rodziną. Jeden z fanów skomentował: „Wszyscy jesteście niesamowicie piękni, ale blond (siwy???) tata w fajnych okularach w stylu retro i z termosem to coś innego! 🔥”

Niektórzy dziękowali Danielowi za udostępnienie zdjęcia. Inna grupa fanów pochwaliła wygląd Liama ​​pomimo jego potarganych włosów, podczas gdy inni po prostu podziwiali rodzinę i życzyli jej wszystkiego najlepszego.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu