Liv Tyler udostępniła rzadkie rodzinne zdjęcia z okazji ukończenia szkoły przez jej syna!

Gwiazda „Armageddonu”, Liv Tyler, publicznie świętowała ukończenie szkoły średniej przez jej syna, Milo. Aktorka wykorzystała media społecznościowe, aby ogłosić kamień milowy swojego syna, pozwalając na rzadki wgląd w jej życie rodzinne za pomocą kilku zdjęć.

Milo jest jej najstarszym synem.

18-letni syn Liv Tyler miał ceremonię ukończenia szkoły na początku czerwca. Jednak dopiero niedawno aktorka i córka wokalisty Aerosmith, Stevena Tylera, postanowiła podzielić się nowiną ze swoimi fanami w sieci. Na Instagramie aktorka dała swoim 2,5 milionom obserwujących wgląd w to, jak wyglądał ten wielki dzień.

W jednym z postów Tyler pokazała, że jej syn ukończył The Thacher School, elitarną prywatną szkołę z internatem w Ojai w Kalifornii, 3 czerwca. „Stało się!” – napisała w podpisie. „Co za podróż! Tak bardzo jestem z ciebie dumna, Milo.”

Opublikowała również zdjęcia rodzinne, na których pozuje z Milo i jej 6-letnią córką Lulą Rose, a także Milo niosącego swoją siostrę na ramionach. A wśród komentarzy z gratulacjami w postach niektórzy użytkownicy wskazywali, jak bardzo dzieci Liv ją przypominają, zwłaszcza Lula. „Jej córka jest jej klonem” – napisał jeden z użytkowników.

Aktorka posiada trójkę dzieci.

Milo, który urodził się w grudniu 2004 roku, jest synem Liv i muzyka Roystone’a Langdona. Aktorka również 2 dzieci ze swoim obecnym partnerem, Davidem Garnerem, brytyjskim menedżerem ds. Sportu i rozrywki, którego poznała w 2014 roku. Jej drugie dziecko, Sailor Gene, urodziło się w lutym 2015 roku, a jej najmłodsza córka, Lula Rose, urodziła się w lipcu 2016 roku.

Rodzina aktorki jest mieszana, ponieważ pomaga ona wychowywać dziecko męża z poprzedniego związku, 10-letniego chłopca o imieniu Grey. W wywiadzie ujawniła, że nie przeszkadzają jej trudności związane z posiadaniem mieszanej rodziny. „To piękne wyzwanie i coś, co ewoluuje każdego dnia.” – powiedziała. „Chodzi o zwracanie uwagi na siebie nawzajem i na dynamikę rodziny. Musicie być elastyczni, odporni i naprawdę świadomi siebie nawzajem. A życie takie jest.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu