Ludzie, którzy znajdują komfort w deszczu udostępnili 30 zdjęć, aby wyjaśnić, dlaczego!

Wraz z powoli wkradającym się jesiennym bluesem, znów nadciąga deszczowa pogoda. Rozpoczyna się szeptem w powietrzu, chowając jasne słońce za zasłoną ciemnych chmur majaczących na niebie. Czasami wieje jak delikatny prysznic, zachęcając do zwinięcia się w przytulny koc z gorącym napojem i dobrą książką. Innym razem spada w dużych kropelkach tłuszczu, pozostawiając cię oczarowanego, jak burza z piorunami uderza za oknem.

Każdy ma inne spojrzenie na deszczowy dzień. Ale niezależnie od tego, czy go kochasz, czy nienawidzisz, trudno zaprzeczyć, że ma na nas efekt terapeutyczny. Tutaj pojawia się subreddit „Raining” — „przytulne miejsce, w którym można cieszyć się deszczem”. Ta internetowa społeczność zrzesza ponad 413 tys. pluwiofilów, czyli miłośników deszczu, czyli ludzi, którzy podczas deszczowych dni znajdują radość i spokój. Cieszą się, gdy krople deszczu zaczynają spadać z nieba i dzielą się tą radością ze wszystkimi online.

Zebraliśmy niektóre z najbardziej relaksujących, uzdrawiających i kojących postów z grupy, które mogą działać jak plaster dla twojego nadmiernie pobudzonego umysłu. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się widokami podczas przewijania listy!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu