Prawie 400 000 osób dołączyło do tej grupy poświęconej długim włosom, a oto 30 najbardziej imponujących zdjęć!

Długie włosy zawsze były popularne w ludzkiej kulturze – zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki włosom biblijny bohater Samson otrzymał swoją nieludzką siłę, włosy księżniczki Roszpunki pozwoliły jej uciec z wysokiej wieży, a splecione włosy symbolizowały młodość, piękno, a nawet niezależność wśród różnych narodów.

We współczesnym świecie moda na różne fryzury zmieniała się z dekady na dekadę, długie włosy wchodziły i wychodziły – ale zawsze byli ludzie, którzy z miłością dbali o swoje włosy. Oczywiście nowoczesne kosmetyki dają ogromne możliwości w zakresie pielęgnacji włosów – a ludzie chętnie z tego korzystają.

Na przykład na Reddicie istnieje cała społeczność o nazwie „Long Hair”, dedykowana, jak zauważają sami jej założyciele, „każdemu zainteresowanemu hodowaniem, pielęgnacją i stylizacją długich włosów”. Na dziś społeczność liczy około 398 tys. członków. Nie wszyscy mają siłę, cierpliwość i naturalne predyspozycje do zapuszczania długich włosów, ale kto w końcu powstrzymuje cię przed oglądaniem tych pięknych zdjęć?

Zebraliśmy dla ciebie najpopularniejsze, spektakularne i po prostu genialne zdjęcia członków tej społeczności, więc teraz śmiało przewiń do samego końca, podziwiaj z nami to piękno i kto wie, może dzisiaj zdecydujesz się na zapuszczenie długich włosów!

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu