Magazyn ślubny dzieli ludzi, umieszczając na okładce owłosionego mężczyznę w sukience!

Indyjski magazyn ślubny wywołał kontrowersje, przedstawiając niebinarną modelkę w sukience na swojej ostatniej okładce. Decyzja podzieliła czytelników, niektórzy oklaskiwali śmiały ruch, podczas gdy inni go krytykowali.

Angielskojęzyczny magazyn Brides Today udostępnił na Instagramie 3 cyfrowe okładki, na których widać niebinarnych aktywistów transpłciowych i komika Aloka Vaid-Menona modelujących w różnych sukniach. Twórcy zdradzili, że okładki zostały wydane „w celu poparcia prawa do miłości i godności dla wszystkich”.

Na jednej z 3 okładek Alok ma na sobie złotą sukienkę z odważnym dekoltem, który odsłania owłosioną klatkę piersiową. Nosi również czerwoną szminkę, eyeliner i biżuterię ślubną na przedramionach i klatce piersiowej.

Na drugiej okładce komik ma na sobie miętowo-zielone sari, które zakrywa jego ciało i odsłania brzuch. Uzupełnili strój złotą treską ozdobioną wielobarwnymi klejnotami i odważnymi pierścieniami.

Przechodząc do trzeciej okładki, Alok jest przedstawiony w elektryzującej, niebiesko-złotej, dwuczęściowej półlehendze. Zestawili to z naszyjnikiem typu choker i kwiatowym dodatkiem do włosów, tworząc uderzający i modny wygląd.

Te okładki wywołały wielką dyskusję i podzieliły opinie czytelników. Niektórzy chwalili okładki, jak napisał jeden z fanów: „Masz taki elegancki sposób widzenia rzeczy!”, a inny skomentował: „To sprawia, że ​​jestem pełen nadziei i wolny”. Z drugiej strony, inni krytykowali magazyn ślubny za to śmiałe posunięcie.

Wszyscy ludzie emanują pięknem i wdziękiem, o ile dobrze czują się w swojej skórze i są szczerzy. I podziwiamy te hollywoodzkie gwiazdy, które z dumą wychodzą i szerzą pozytywność na świecie.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu