Marc Anthony i jego żona Nadia świętują pierwsze urodziny syna i ujawniają jego urocze imię!

Marc Anthony (55 l.) i jego żona Nadia Ferreira (25 l.) świętowali 12 czerwca pierwsze urodziny syna. Aby uczcić ten dzień, Nadia udostępniła uroczy post, w którym umieściła ciepłe słowa pod adresem syna. Co najważniejsze, w końcu ujawniła imię chłopczyka.

Była Miss Universe Paragwaju podzieliła się słodką sesją z tego wyjątkowego dnia, kiedy trzyma syna wśród uroczych niebiesko-brązowych dekoracji świątecznych i uroczego tortu urodzinowego. Towarzyszyło temu serdeczne przesłanie w języku angielskim i hiszpańskim poświęcone ich „ukochanemu Marco”, pieszczotliwie zwanemu „Marquito”.

Dumna matka napisała: „Dzisiaj mija rok, odkąd przyszedłeś na świat i nauczyłeś mnie tak wielu rzeczy… jedną z nich jest największa miłość, jaka istnieje… bycie twoją matką.”

Dodała: „Nie ma sposobu, aby wyjaśnić nieskończoną miłość, jaką do ciebie czuję i podekscytowanie, jakie daje obserwowanie, jak rośniesz i uczenie cię nowych rzeczy każdego dnia”. I w końcu podpisała swoją wiadomość, życząc Marco wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

Post polubiło ponad 360 000 fanów w Internecie, a tysiące życzyły małemu Marco wszystkiego najlepszego, w tym takie gwiazdy jak Victoria Beckham.

Anthony, który był wcześniej trzykrotnie żonaty, ma w sumie siedmioro dzieci, w tym bliźniaki, które dzieli ze swoją byłą żoną Jennifer Lopez. Pobrał się z Nadią w styczniu 2023 roku podczas wystawnej ceremonii w Miami.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu