Mark Zuckerberg jest teraz mistrzem Jiu-Jitsu!

Założyciel Facebooka udowodnił, że jest doskonały we wszystkim, co robi. 39-latek zdobył złoty i srebrny medal w swoim pierwszym turnieju jiu-jitsu. A zdjęcia, na których dzielnie rywalizuje, odebrały nam mowę.

Mark podzielił się ze swoimi ponad 11 milionami obserwujących na Instagramie serią zdjęć z jego zwycięskiego weekendu. Zdjęcia przedstawiały Marka w trybie pełnej akcji, gdy rywalizował w turnieju jiu-jitsu. Udostępnił także kilka zdjęć zaraz po swojej wielkiej wygranej.

Podpisał post „Wziąłem udział w moim pierwszym turnieju jiu jitsu i zdobyłem kilka medali” wraz z emotikonami złotego i srebrnego medalu. Oznaczył także swoich trzech trenerów i podziękował im.

Jeden z trenerów wyraził swój podziw dla Zuckerberga, stwierdzając, że czuje się „zaszczycony”, mając możliwość trenowania, nauczania i uczenia się od niego. Artysta sztuk walki napisał: „To inspirujące widzieć, jak ktoś tak znany rzuca sobie wyzwanie na nowej arenie. To pokazuje, jak niesamowita jest naprawdę sztuka Jiu-Jitsu.”

Trener nadal chwalił Zuckerberga, zauważając: „Dziękuję za podzielenie się swoim zapałem, entuzjazmem i życzliwością z nami wszystkimi!”.

Jeden z pozostałych trenerów również wyraził swój podziw i powiedział, że obserwowanie rywalizacji Marka „było dość epickie”. Nalegał również, aby zwycięstwo było sprawiedliwe, zauważając, że „Żaden pojedynek nie był łatwy i wszystko zostało zasłużone”.

Mark wcześniej otwarcie opowiadał o korzyściach płynących z mieszanych sztuk walki, którymi zainteresował się zaledwie kilka lat temu, opisując tę praktykę jako „idealną rzecz”.

Zauważył, że po godzinie lub dwóch czuje się „gotowy do rozwiązania dowolnego problemu w pracy na dany dzień”.

Ten rok był ważny dla Zuckerberga na poziomie osobistym. W zeszłym miesiącu on i jego żona Priscilla powitali na świecie swoją trzecią córkę, a przedsiębiorca udostępnił kilka uroczych zdjęć, aby uczcić to radosne wydarzenie.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu