Mężczyzna, który wygląda na 14 lat, zawsze ma przy sobie akt urodzenia, aby udowodnić, że jest dorosły!

Wyobraź sobie świat, w którym wszyscy myślą, że jesteś dzieckiem, mimo że jesteś dorosłym. Taka jest rzeczywistość 35-letniego mężczyzny, którego młodzieńczy wygląd wprawia wszystkich w zakłopotanie. Musi stale udowadniać swój wiek, aby wykonywać proste czynności, takie jak prowadzenie samochodu.

Ludziom trudno uwierzyć w jego wiek, nawet gdy pokazuje im odpowiednie dokumenty.

Denis Vashurin, bloger podróżniczy, zgromadził na swoim Instagramie 20 tysięcy obserwujących. Jednak wiele komentarzy na jego stronie nie dotyczy miejsc, które odwiedza. Zamiast tego skupiają się na jego wyglądzie, wielu twierdzi, że wygląda na 14 lat.

35-latek jest przyzwyczajony do tego rodzaju interakcji, zarówno online, jak i w realnym świecie, co skłoniło go do noszenia przy sobie aktu urodzenia. Ale jeśli chodzi o spotkania twarzą w twarz, nawet dokumenty nie wystarczą od razu. „Były momenty z policją drogową, kiedy inspektor był zaskoczony, patrząc na moje dokumenty i mi nie wierzył.” – wspomina.

Na szczęście po jakimś czasie ludziom to przechodzi. „W moim wieku ludzie reagują inaczej. Niektórzy są bardzo zaskoczeni, ale po kilku minutach rozmowy już tego nie zauważają.” – ujawnił Denis. Jego własna dziewczyna nigdy nie miała obsesji na punkcie jego wieku ani wyglądu.

Powiedział również, że większość negatywnych opinii na temat jego wyglądu pojawia się w Internecie. „Nigdy w życiu nie byłem wyśmiewany z powodu mojego wyglądu, ale w internecie pojawiają się złe komentarze z obelgami.” – zauważył. Mimo to nie rozwodzi się nad nimi zbytnio: „Każdy ma hejterów i najczęściej są to ludzie źli i nieszczęśliwi”.

Nie ma medycznego wytłumaczenia dla swojego młodzieńczego wyglądu.

Denis po raz pierwszy zauważył coś innego w swoim wyglądzie, gdy miał zaledwie 4 lata. Od tego czasu szukał odpowiedzi na temat swojego ponadczasowego wyglądu, w tym niezliczonych wizyt w szpitalach, ale nigdy nie znaleziono żadnego konkretnego powodu.

Pomimo tajemnicy i problemów, jakie może powodować jego budowa ciała, Denis nadal ma pozytywne nastawienie do życia. „Nie uważam, że szczęście jest inne, a minusy zawsze można zamienić w plusy!” – powiedział. „To zależy od osoby, hartu ducha i umiejętności ułożenia sobie życia.”

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu