Mężczyzna prowadzący prognozę pogody stał się sławny, po tym, gdy jego kot dołączył do transmisji!

Praca w domu ma swoje zalety. Na przykład możesz spędzać więcej czasu ze swoim zwierzakiem, który może być zbyt podekscytowany, aby szanować godziny pracy i twoją przestrzeń osobistą. Tak właśnie stało się z głównym meteorologiem z WFIE-TV – Jeffem Lyons’em. Mimo, że tak wielu z nas zostaje w domu, dobrze jest wiedzieć, jaka będzie pogoda. Lyons zwrócił uwagę ludzi nie tylko swoimi prognozami pogody, ale także swoją kotką, Betty, która uczestniczyła razem z Jeffem w jego programach.

Niedawno meteorolog Jeff Lyons, stał się popularny, po tym, gdy wraz ze swoim kotem prowadził prognozę pogody.

Jeff Lyons założył nowe studio w swojej jadalni. „Praca w domu była przygodą. W jadalni mam ustawione studio i zielony ekran” – powiedział Jeff. Dopiero wtedy zdał sobie sprawę, że jego urocza kotka jest aspirującą pogodynką, która nieustannie nalegała, aby wziąć udział w programie. Okazuje się, że ludzie pokochali jej obecność!

Od czasu, gdy zadebiutowała w programie, coraz więcej osób zaczęło oglądać prognozy pogody Jeffa.

Niektórzy widzowie nawet pochodzą z Europy i Australii, więc jasne jest, że nie interesują ich jedynie prognozy pogody.

Aby uhonorować swojego kota, meteorolog przygotował specjalną grafikę, przedstawiającą imię Betty, która pojawia się podczas programu.

Zapytany, jak adoptował kota, Lyons ujawnia, że jego rodzina została wybrana przez samą Betty. „Betty pojawiła się na naszym parapecie około 11 lat temu. Moja córka, która miała wtedy 10 lat, błagała, by ją zatrzymać” – wyjaśnił Jeff.

„Moja żona i ja mamy troje dzieci, Natalie, Justin’a i Patrick’a. Wszyscy są teraz w domu, ponieważ musieli przerwać studia i pracę. Mamy szczęście, że możemy spędzać ten czas razem i modlimy się za osoby dotknięte wirusem. Żyjemy w nadziei – jak wszyscy – że wkrótce to minie” – powiedział Jeff.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu