Millie Bobby Brown i Jake Bongiovi świętują swoje zaręczyny kameralnym przyjęciem rodzinnym!

19-letnia Millie i 21-letni Jake świętowali jeden z najważniejszych momentów w swoim życiu w marzycielski sposób. Para uczciła swoje zaręczyny kameralną imprezą w plenerze, a romantyczne zdjęcia dowodzą, że ten młody duet wkrótce stanie się ulubioną parą Hollywood.

Młoda miłość w najlepszym wydaniu

Po zaręczynach, które miały miejsce kilka miesięcy temu, para niedawno świętowała kamień milowy swojego związku, organizując skromne, ale eleganckie przyjęcie. Na szczęście stylista fryzur Millie, Pete Burkill, podzielił się zdjęciami z intymnego wydarzenia, które dało nam wyjątkowy wgląd w ich ważny dzień.

Seria zdjęć uchwyciła Millie i Jake’a w różnych pozach, otoczonych białymi balonami i dekoracyjnymi światłami, które układały się w słowa „Pan i Pani Bongiovi”.

Gołąbki wyglądały zapierająco dech w piersiach. Aktorka „Stranger Things” miała na sobie biały koronkowy biustonosz połączony z dopasowaną spódnicą. Z drugiej strony Jake wybrał szykowny zielony garnitur, dodając odrobiny wyrafinowania tej uroczystej okazji.

Burkill zdradził, że włosy Millie były stylizowane za pomocą lakieru Blasting Freeze Hairspray, aby „zabezpieczyć i utrzymać gotowy wygląd” wraz z produktem o nazwie Smooth Operator, aby włosy były „super jedwabiste”.

Jeśli chodzi o włosy Jake’a, użył wodoodpornego żelu Spiking, aby uzyskać „bardzo mocne utrwalenie”.

Są idealną parą jak z obrazka.

Spekulacje na temat romantycznej więzi Browna i Bongiovi zaczęły się w czerwcu 2021 roku. W tym samym miesiącu widziano, jak para spaceruje trzymając się za ręce w Nowym Jorku.

Od tego czasu młoda para dzieli się w mediach społecznościowych przebłyskami swojego rozkwitającego związku. Ich zaręczyny zostały ogłoszone na Instagramie w kwietniu za pomocą uroczego czarno-białego zdjęcia, na którym para czule obejmuje się.

Chociaż ich historia miłosna jest niezaprzeczalnie słodka, niektórzy zwracali uwagę, że Millie i Jake’a można uznać za zbyt młodych, by się zaręczyć. Niedawno tata Jake’a, kultowy rockman Jon Bon Jovi, podzielił się swoimi szczerymi przemyśleniami na temat wielkiego kroku syna.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu