Mindy Kaling potajemnie urodziła trzecie dziecko i ludzie podejrzewają jedno!

Mindy Kaling świętowała swoje 45. urodziny i podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie informacją, że w lutym urodziła trzecie dziecko. Nie zdradza, kto jest ojcem jej dzieci, ale fani mają na ten temat swoje zdanie.

24 czerwca, w którym obchodziła jednocześnie 45. urodziny, Mindy Kaling podzieliła się na Instagramie radosną wiadomością, że w lutym urodziła córeczkę o imieniu Anne.

„To najlepszy prezent urodzinowy, jaki mogłem sobie wyobrazić!” – napisał Kaling w podpisie. „Kiedy jest ciężko, ilekroć skręcam w stronę cynizmu, trójka moich dzieci jest wspaniałym przypomnieniem czystej radości w moim życiu!”

Dodała: ​​„Czuje się tak szczęśliwa, że ​​mieszkam w miejscu, w którym mogę to zrobić sama, w swoim czasie!” – i podziękowała swoim obserwatorom za wszystkie życzenia urodzinowe.

W swoim poście Kaling udostępniła serię zdjęć: jedno z trójki dzieci, drugie przedstawiające ciążowy brzuszek i podnoszące na duchu zdjęcie dwójki dzieci przytulonych do łóżka szpitalnego Kaling.

Oświadczenie Kaling było nieoczekiwane, ponieważ gwiazda „Mindy Project” nie ujawniła wcześniej swojej ciąży.

Jej nowo narodzona córka Anne dołącza do starszego rodzeństwa, 6-letniej Katherine i 3-letniego Spencera.

Aktorka już wcześniej zapewniała, że ​​nie planuje rozmawiać na temat ojcostwa swoich dzieci i powstrzymuje się od udostępniania zdjęć ich twarzy w mediach społecznościowych. Jednak fascynacja dziećmi Mindy ma swoje źródło w jej długotrwałym, okresowym romansie ze swoim kolegą z serialu „Biuro”, B.J. Novakiem.

Fani serialu nie mogą pozbyć się myśli, że może być ojcem jej dzieci. Jak zauważyła jedna z użytkowniczek X: „Nie potrzebuję nawet, aby Mindy Kaling kiedykolwiek publicznie potwierdzała, że ​​jej dzieci są B.J. Novaka, ponieważ w głębi serca wiem, że to jego dzieci”.

Wcześniej Mindy Kaling powiedziała, że ​​„nie przeszkadza jej”, gdy ludzie myślą, że B.J. Novak jest ojcem jej dzieci. Aktorka powiedziała: „Jest rodzicem chrzestnym obojga moich dzieci – i mają tak świetne relacje! Jak dotąd plotki w ogóle nie wpłynęły na moje szczęście, nie wpłynęło to na moje dzieci ani na B.J.. Jeśli to podnieca ludzi, akceptuję to.”

Jako jedna z autorek „Biura” Mindy Kaling stworzyła własny program „The Mindy Project”, który był emitowany przez sześć sezonów i w którym występowała jako główna bohaterka. Opublikowała także dwa bestsellerowe wspomnienia, które zyskały ogromne uznanie za swój humor i przystępność.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu