„Moja mama zepsuła imprezę ujawniającą płeć dziecka za 9000 dolarów, a teraz moja żona jest wściekła!”

Facet o imieniu Wesley uważa, że jego mama zniszczyła imprezę jego żony, w której ujawniono płeć dziecka i wydano na to 9000 dolarów, włączając alarm przeciwpożarowy tuż przed ogłoszeniem. Podzielił się tą historią na TikToku z @candacenysm, podając wszystkie szczegóły swoim obserwującym.

Długo czekali na ten moment.

TikToker zaczyna swój film od stwierdzenia, że jego żona jest naprawdę wściekła na jego mamę za „zepsucie” ich imprezy ujawniającej płeć o wartości 9000 dolarów. Wyjaśnia, dlaczego to wyznanie było tak ważne: kiedy urodziło się ich pierwsze dziecko, nie było ich stać na wielkie uroczystości. Ale teraz, kiedy przyszło na świat drugie dziecko, chcieli hucznego przyjęcia. Chwalił żonę i mówił, że jest najlepszą mamą, a on zapłaci za całą imprezę.

Wesley wspomina, że ponieważ rodzina Candace mieszka daleko i nie może uczestniczyć w ujawnieniu płci, chcieli uwzględnić ich w planowaniu. Candace i jej siostry już zajmowały się wszystkim.

Kiedy mama Wesleya zaproponowała pomoc w planowaniu, Candace grzecznie odmówiła, dziękując jej, ale zapewniając, że już wszystko załatwili. Wesley zauważył, że po tym jego mama zaczęła się obrażać. Ciągle pytała o swoją rolę w planowaniu, a nawet pytała, czy otrzyma wynagrodzenie za pomoc

„Dlaczego miałbym płacić za twoją pomoc?” – Candace zapytała matkę Wesleya. W odpowiedzi jego matka odpowiedziała ze złością: „Nie jestem twoją… pokojówką”. Wesley wyjaśnia, że początkowo nie był świadomy tej wymiany SMS-ów. Wspomina, że był w innym pokoju, kiedy Candace wysyłała wiadomości do jego matki i był zaniepokojony, gdy zobaczył ją wchodzącą do pokoju we łzach.

„W sumie nie ma ludzi, którzy kiedykolwiek przeklinaliby moją żonę.” – Wesley zapewnia przed kamerą. Podkreśla, że nikt na świecie nie ma prawa lekceważyć swojej drugiej połówki. Wesley poinformował swoją mamę, że nie jest już mile widziana na przyjęciu dotyczącym ujawnienia płci i nie ma uprawnień, aby zwracać się w taki sposób do jego żony.

Po rozmowie Wesley postanowił tymczasowo zablokować swoją matkę do czasu ujawnienia płci.

Zdecydował, że najlepiej będzie, jeśli jego matka nie przyjdzie na uroczystość. Jednak zadzwoniła kilka razy, przepraszając za swoje zachowanie i prosząc o udział w przyjęciu. Za każdym razem Wesley uprzejmie przypominał jej, że przekroczyła granicę i nie może przyjść. Jeszcze w dniu imprezy zadzwoniła, wyrażając żal i chęć przyłączenia się. Ale Wesley nie zmienił swojej decyzji i powiedział jej, że nie może przyjść. W końcu niechętnie powiedziała: „OK, w takim razie nie mam wyboru.” – co go zaniepokoiło.

Goście miło spędzili czas, jedząc przekąski i obserwując dzieci bawiące się w dmuchanym domku. Kiedy zbliżał się czas ujawnienia płci, żona Wesleya, pokazując swoją wyrozumiałą stronę, zaproponowała zaproszenie jego matki. Wesley wysłał SMS-a do swojej mamy, która powiedziała, że przyjdzie, ale nie dotarła na czas. Gdy tylko rozpoczęło się odliczanie, włączył się alarm przeciwpożarowy, co doprowadziło do chaosu, gdy wszyscy opuścili budynek. Wesley zobaczył swoją matkę na zewnątrz, wyglądającą na spokojną i samotną.

Jej wyraz twarzy wzmógł podejrzenia, że mogła być w to zamieszana. Jego żona, zauważając zachowanie matki, zaczęła ją podejrzewać i zachęcała Wesleya do rozmowy z nią. Pomimo zaprzeczeń matki Wesley zauważył jej mokre spodnie, co wskazywało, że była w środku, gdy uruchomiły się zraszacze.

Po tych incydentach żona Wesleya zaproponowała definitywne zerwanie kontaktów z matką. Biorąc pod uwagę dowody, Wesley wierzył, że jego matka mogła wywołać alarm, co powtórzyło wielu TikTokerów, którzy słyszeli jego historię. Jednak niektórzy krytykowali także hojne wydatki na imprezę.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu