Najdziwniejsze rzeczy skonfiskowane przez Administrację ds. Bezpieczeństwa Transportu w Ameryce.

Co łączy granaty, węgorze, węże i gwiazdki ninja? Zgadza się! Są to wszystkie rzeczy, które pasażerowie próbowali zabrać ze sobą do samolotu, tylko po to, aby zostały skonfiskowane przez pracowników Administracji Bezpieczeństwa Transportu.

Zabawnym faktem, którego prawdopodobnie nie wiedziałeś o TSA (Transportation Security Administration), jest to, że na swoim instagramie przesyłają wiele zdjęć dziwnych przedmiotów skonfiskowanych przez pracowników. Zaskakująca ilość ludzi uważa, że ​​w porządku jest przemycanie przedmiotów zabronionych, takich jak materiały wybuchowe (takie jak bomby domowej roboty, które dosłownie powodują lawiny swoim wybuchem) i broń (jak topory, tasaki, noże).

Zebraliśmy niektóre z najdziwniejszych rzeczy, które TSA zabrała pasażerom. Pamiętajcie, aby przestrzegać zasad dotyczących tego, co możesz, a na pewno czego nie możesz zabrać na pokład samolotu. W końcu nie chcielibyśmy, aby cokolwiek podobnego jak w filmie „Węże w samolocie” powtórzyło się w prawdziwym życiu, prawda?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu