Ojciec zbudował pokój zabaw dla swojego syna, a zdjęcia „przed i po” pokazują prawdziwe umiejętności złotej rączki!

Carl Raine kupił niedawno dom, który wymagał remontu. Oczywiście salon był jednym z najważniejszych projektów. Jednak zamiast uczynić go przytulnym, tradycyjnym pomieszczeniem, Raine pomyślał o czymś innym. Stworzył kolorowy raj dla swojego 3-letniego syna Oakleya. Kiedy wszystko zostało zrobione, tata opublikował zdjęcia swojego dzieła „przed i po” w grupie na Facebooku „DIY On A Budget”.

„Chciałem zachować jak najwięcej wolnego miejsca na podłodze, co było początkowym założeniem projektu.” – powiedział Raine. „Pozwoliło mi to wykorzystać przestrzeń, a tworząc dwa poziomy, po prostu wykorzystałem absolutnie większość przestrzeni, aby podłoga była wolna. Wybrałem wszystkie rzeczy, które lubi mój syn, a także to, co wiem, że pomoże mu się rozwijać, miejmy nadzieję, że na naturalnie lepszego siebie. Proste rzeczy, takie jak zjeżdżalnia i piłka są po to, aby pomóc mu być aktywnym, ale są też tunele, które pozwalają mu oddzielić się od światła, jeśli będzie go dla niego za dużo.”

Jest też więcej mechanicznych rzeczy do aktywacji umiejętności motorycznych Oakleya, takich jak obręcz do koszykówki liczydła i deska na rzepy. „Są to proste i skuteczne gadżety, ponieważ zdaję sobie również sprawę, że nie chciałbym, aby to wszystko było dla niego zbyt przytłaczające. Szczerze mówiąc, projekt prawdopodobnie kosztował około 1 037.” – dodaje Raine. „Fakt, że pracuję w tej branży znacząco pomaga, ponieważ udało mi się zrobić absolutnie wszystko, aby ograniczyć koszty do minimum!”

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu