Oto 10 zdjęć z opuszczonych miejsc w Pensylwanii!

„Jak przygotujesz się do niesamowitej amerykańskiej podróży?” To było pytanie, które zadała sobie Janine Pendleton, znana również ze strony Obsidian Urbex. Loty do Nowego Jorku zostały zarezerwowane, a przygoda czekała! Rozpoczął się wyścig, aby zaplanować wakacje. Nie była to typowa wycieczka. Na jej mapie nie było sklepów ani tradycyjnych hotspotów.

„To była podróż w poszukiwaniu opuszczonych miejsc; ciągła obsesja. Przeszukiwałam strony internetowe, blogi i artykuły informacyjne w poszukiwaniu zaginionych amerykańskich skarbów. Nawiązałam kontakt z niesamowitymi lokalnymi fotografami, organizując spotkania i wymieniając się lokalizacjami. Mijały miesiące i tygodnie. Na kilka dni przed wylotem moja mapa była polichromią wielokolorowych pinezek. Każda z nich oznaczała relikt przeszłości, rozrzucony po dziesięciu różnych stanach. Było już jasne, że to będzie niesamowita podróż!” – mówi Janine.

Spośród dziesięciu odwiedzonych Stanów najwięcej czasu spędziła w Pensylwanii. W tym czasie odwiedziła wiele opuszczonych miejsc, robiąc setki zdjęć.

Oto 10 najważniejszych zdjęć z podróży Janine. Link do strony fotografki znajdziesz tutaj: obsidianurbexphotography.com

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu