Oto 20 uroczych zdjęć kotów z wystającymi ząbkami!

Kotom wciąż pozostało trochę dzikości od ich przodków – wystarczy spojrzeć na ich kły! Jednym z najlepszych miejsc, w którym możesz znaleźć niesamowite zdjęcia kocich ząbków jest subreddit Teefies (nie mylić z Toofers, który jest dla psów).

Zebraliśmy listę zabawnych i uroczych zdjęć kotów z widocznie wystającymi zębami, aby poprawić ci dzień. Podziel się tymi zdjęciami z każdym znanym tobie miłośnikiem kotów i nie zapomnij polubić swoich ulubionych zdjęć poniżej. W komentarzach możesz podzielić się przezabawnymi zdjęciami zębów własnych zwierząt.

Oto, co dr Ernie Ward mówi o zębach kotów „Około 80 procent dorosłych kotów ma poważne problemy z zębami, zwłaszcza stan zwany chorobą przyzębia. Choroba przyzębia wygląda jak poplamione lub „brudne zęby”, ale pod tym przebarwieniem kryje się infekcja dziąseł. Ta infekcja może rozprzestrzeniać szkodliwe bakterie w całym ciele, niszcząc zastawki serca, nerki, wątrobę i powodując silny ból. W rzeczywistości wiele przypadków „wybrednego jedzenia” to sposób, w jaki kot sygnalizuje swoim właścicielom, że boli go, gdy je”

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu