Oto 20 zabawnych zdjęć kotów, które znalazły kocimiętkę i się „popsuły”!

Kot Melchett uwielbia kocimiętkę, a jego właściciele uwielbiają go fotografować. Koty z sąsiedztwa – Benji, Tommy i Bob, odwiedzają Melchett, aby „pożyczyć” od niego trochę kocimiętki.

„W tej chwili mamy dwa koty. Melchettowi trzeba było usunąć jedno oko z powodu zaćmy w zeszłym roku, a Gertrude również nie ma oczu z powodu zaćmy. Wszystkie nasze koty zostały nazwane na cześć postaci i zwierząt z programu Czarna Żmija. Niektóre z naszych kotów przybyły do nas z ośrodków ratunkowych, ale większość z nich pojawiła się w naszych drzwiach, mając nadzieję, że zostanie nakarmiona i pozostanie z nami na lata” – mówią właściciele kotów.

Kocimiętka jest dobrze znana ze swojego oddziaływania na koty. Mniej znane jest to, że koty domowe nie są jedynymi kotami, które reagują na kocimiętkę. Rysie, lamparty, serwale i kuguary, a w rzadszych przypadkach tygrysy i lwy – wszystkie reagują na kocimiętkę. Ogólnie rzecz ujmując, dwie trzecie kotów ma do niej naturalny pociąg. Najczęstsze działanie kocimiętki na koty to ocieranie się o roślinę, lizanie i żucie jej. Kiedy przedawkują, zwykle ślinią się i stają się senne, miauczą, warczą i mruczą, lub stają się bardzo drapieżne. Ale poza tym jest to nieszkodliwa, zabawna okazja dla kotów na relaks.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu