Oto 25 oficjalnie najzabawniejszych zdjęć przyrodniczych z 2018 roku!

Comedy Wildlife Photography Awards ogłosiło finalistów z roku 2018, zawężono je do 41 z ponad 2000 wpisów. „Standard obrazu, pod względem jakości fotografii, rośnie z każdym rokiem.” – powiedział Tom Sullum, jeden z założycieli konkursu. „Humor zawsze jest genialny, z nowymi zwierzętami, których nie widzieliśmy, zanim zostały zaprezentowane.”

Każdy może wziąć udział w konkursie, a Tom mówi, że fotografowie są mieszanką około 30% profesjonalistów i 70% amatorów, co powoduje, że fotografuje się szerszą gamę zwierząt. Przesłaniem, które organizatorzy chcą promować, jest ochrona przyrody. „Naszą mocną wiarą w Comedy Wildlife Photography Awards jest to, że najmniejsza rzecz może pomóc w konserwacji.” – wyjaśnia Tom. „Podążając za Born Free w mediach społecznościowych, zrobiłeś jeden pozytywny krok. Wspierając ich finansowo, robisz kolejny duży krok. Dzieląc się naszymi wpisami, kupując książkę, prowadząc rozmowę na ten temat… wszystkie te rzeczy pomagają poprawić kwestie ochrony przyrody.”

„W ciągu 20 lat niektórzy badacze szacują, że słonie mogą zniknąć z Afryki Wschodniej. Lwy będą następne. Sądzimy jednak, że najmniejszy płatek śniegu może zmienić się w największą śnieżycę. Musimy tylko stworzyć dużo płatków śniegu!”

Zwycięzcy różnych kategorii zostaną ogłoszeni na rozdaniu nagród w Foyles, w Charing Cross w Londynie 15 listopada. Ogólny zwycięzca jest oceniany przez panel ekspertów, aby uzyskać połączenie doskonałej technicznej doskonałości, wraz z najbardziej zabawną zawartością i podpisami.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

Reklama

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

Reklama
Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu