Oto Blue, pies, który uratował dziewczynkę z pożaru!

Podczas wzruszającego incydentu w Detroit dzielny pies o imieniu Blue uratował roczne dziecko o imieniu Chantal z niszczycielskiego pożaru domu. W bloku wielorodzinnym wybuchł pożar, a ten inteligentny pies szybko stał się superbohaterem, wkraczając do akcji, by uratować komuś życie.

Chantal była uwięziona w swoim łóżeczku, gdy płomienie i gęsty dym pochłonęły budynek. Jednak Blue wkroczył na ratunek do akcji. Zaalarmował strażaków, a następnie odważnie poprowadził ich z powrotem do miejsca, w którym znajdowało się dziecko, ostatecznie ratując jej życie.

Janet Kelly, właścicielka Blue, adoptowała go ze schroniska dla zwierząt dwa lata temu, po tym jak żył na ulicy. Wyraziła swój podziw dla odwagi Blue, stwierdzając: „Blue pobiegł z powrotem do domu, ponieważ wiedział, że Chantal, moja najmłodsza córka, jest w swoim łóżeczku!”

Na szczęście pozostała trójka dzieci Kelly była z jej narzeczonym i nie była obecna podczas pożaru. Jednak rodzina znalazła się w trudnej sytuacji po utracie domu i dobytku. Kelly, nie mogąc znaleźć schronienia ze względu na swoje zwierzęta domowe, musiała mieszkać w furgonetce z czwórką dzieci w wieku 9, 7, 4 i 1 roku.

Aby szukać wsparcia, stworzyła kampanię GoFundMe, w której wyjaśniła ich gehennę i poniesioną stratę. Reakcja opinii publicznej była przytłaczająca, z wieloma hojnymi darowiznami, w tym znaczącym wkładem od kogoś o imieniu Kristen Bell.

W krótkim czasie kampania GoFundMe zebrała imponującą sumę 97 694 USD. Kelly wyraziła szczerą wdzięczność darczyńcom i stwierdziła, że nie potrzebują już dalszych datków. Dzięki zebranym środkom zamierza zapewnić swojej rodzinie nowy dom.

Ta pokrzepiająca opowieść o odwadze i wsparciu społeczności pokazuje więź między ludźmi a ich lojalnymi zwierzętami domowymi, przypominając nam o niezwykłych aktach dobroci i współczucia, które mogą pojawić się nawet w obliczu przeciwności losu.

Reklama

Skomentuj
PRZEWIŃ W DÓŁ, ABY PRZECZYTAĆ NASTĘPNY ARTYKUŁ
Wyślij znajomemu